DIY-video Gamma over bouwen boomhut wint Webby-award
- Content
- 16 mei 2022 @ 15:07
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 16 mei 2022 @ 15:07
- Michiel van Zaane
Gamma zet de viering van zijn vijftigjarig bestaan luister bij met het winnen van een Webby-award. De video, over het bouwen van een boomhut, won de award in de categorie ‘How-To, Explainer & Do It Yourself’.
In de video wordt uitleg gegeven over het maken van de hut en wordt een familie op laagdrempelige manier gevolgd terwijl zij de boomhut construeren en inrichten. De award wordt op 16 mei 2022 door Gamma in ontvangst worden genomen tijdens de uitreiking in New York. De video is deel van een drieluik dat Gamma vorig jaar heeft gepubliceerd. Naast het maken van een boomhut wordt er in andere video’s ook een buitenbioscoop en een tuinbar gemaakt. Op de socialmedia kanalen van de bouwmarkt zijn de andere twee video’s ook te zien. Het winnen van de award is daarnaast een beloning voor moederbedrijf Intergamma, dat de laatste jaren aanzienlijk heeft geïnvesteerd in haar omnichannel-strategie en online marketing.
De Webby’s worden sinds 1996 jaarlijks uitgereikt door de Internationale Academie van Digitale Kunst en Wetenschap en zijn door de New York Times betiteld als de ‘hoogste eer van het internet’. De Webby’s prijzen verschillende soorten online content, variërend van complete websites tot specifieke online toepassingen en creaties. In totaal zijn er negen categorieën waarin meer dan tweeduizend juryleden hun stem uitbrengen. Andere Webby-winnaars van 2022 zijn onder andere Chevrolet, Gucci en Nike.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Fietsersbond lanceert campagne voor... 24-06-2025
- Libresse lanceert de Refresh Spot op... 19-06-2025
- ING steekt vrouwenvoetbal hart onder... 10-06-2025
- [column] Wachten als belevenis:... 10-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation