BNO krijgt er drie ereleden bij

  • Design
  • 20 mrt 2019 @ 09:14
  • Link
  • Nanny Kuilboer
    Nanny Kuilboer

    Redacteur
    BBP Media - MarketingTribune
  • Personalia

Op 27 maart worden Wolfram Peters, Jeroen van Erp en Gerbrand Bas geïnstalleerd als erelid van de Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers (BNO).

Wolfram Peters kondigde onlangs zijn afscheid aan van npk design, het bureau dat mede zijn naam draagt.

Jeroen van Erp is medeoprichter en creatief directeur van ontwerpbureau Fabrique en een van de pioniers van de ontwikkeling van digital design in Nederland. Sinds november 2015 is hij ook professor Conceptdesign aan de TU Delft.

Gerbrand Bas is de man achter de GIO-erkenningen (Goed Industrieel Ontwerp).

Uitreiking

Vanwege hun verbondenheid met het vak industrieel ontwerpen, vindt de installatie plaats op 27 maart in Circl, als afsluiting van de bijeenkomst De toekomst van het vak industrieel ontwerpen. Wolfram Peters, Jeroen van Erp en Gerbrand Bas zullen dan de ‘BNO-creditcard’ ontvangen, ontworpen door Ted Noten.

 

Nanny Kuilboer

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

Laatste Nieuws

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/design biedt marketeers, communicatieprofessionals en designers nieuws, informatie en praktijkverhalen over en visies op design in het algemeen, maar richt zich met name op packaging-, corporate-, online- en product design.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken