PepsiCo en UEFA verlengen
- Sponsoring
- 9 dec 2020 @ 09:18
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Voetbal
- 9 dec 2020 @ 09:18
- Sjaak Hoogkamer
PepsiCo gaat de samenwerking met de UEFA Champions League voor de seizoenen 2021/22 - 2023/24 verlengen. Recent werd ook de meerjarige samenwerking met het UEFA Damesvoetbal tot 2025 aangekondigd.
Door de aanwezigheid in beide elite voetballeagues laat PepsiCo naar eigen zeggen zijn langdurige steun aan het voetbal zien.
Ram Krishnan, PepsiCo's Global Chief Commercial Officer: ’Nieuw binnen deze partnership is de toevoeging van SodaStream aan PepsiCo ‘s line-up voor de UEFA Champions League activatie. Met de opname van SodaStream benadrukt PepsiCo haar focus op duurzaamheid door vermindering van plastic afval en het stimuleren van recycling.’
PepsiCo's line-up voor de UEFA Champions League activatie bestaat naast het Pepsi-handelsmerk - inclusief Pepsi MAX, Lay's en Gatorade - uit Doritos, Ruffles, Lipton en 7UP.
Krishnan: ‘Sinds we in 2015 sponsor werden, is de samenwerking tussen PepsiCo en de UEFA elk jaar sterker en spannender geworden. Tegenwoordig is dit het grootste wereldwijde platform waar we activaties op uitrollen. In meer dan 100 van onze markten presenteren we de beste commerciële programma's - van iconische verpakkingen en activaties binnen de retail tot boeiende marketingcampagnes met enkele van ‘s werelds beste voetballers.’
Het partnerschap omvat bovendien een focus op het bevorderen van gelijkheid en ecologische doelen, door samen te werken, duurzamere evenementen te organiseren en om de vermindering van plastic afval en recycling tot een topprioriteit te maken.
Guy-Laurent Epstein, UEFA Marketing Director: ‘Sinds 2015 is PepsiCo een integraal onderdeel geworden van het UEFA's Champions League-portfolio en we zijn verheugd hen opnieuw aan boord te verwelkomen voor de komende drie jaar. PepsiCo is een vertrouwde, innovatieve en invloedrijke partner en we willen gebruik maken van deze energie en ervaring om samen te werken en een breed scala aan activaties te ontwikkelen waar voetbalfans over de hele wereld de komende jaren van zullen profiteren en genieten.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Erben en Joep Wennemars boegbeelden... 04-11-2025
- ParkBee nieuwe official partner van... 01-11-2025
- Heineken beëindigt na 30 jaar... 30-10-2025
- Dopper lanceert special edition met... 30-10-2025
- Alfa Romeo koppelt merk aan dynamiek... 24-10-2025
- Rexona sluit vijfjarig partnerschap... 16-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

