[branded content] Thuiswerken en gezondheid: zorg voor je welzijn als marketeer
![[branded content] Thuiswerken en gezondheid: zorg voor je welzijn als marketeer](/algemeen/nieuws/2024/04/thuiswerken-en-gezondheid-zorg-voor-je-welzijn-als-marketeer/196323422_l_normal_none.jpg)
- 21 apr 2024 @ 17:03
- Sales
Na de corona crisis is thuiswerken het nieuwe normaal geworden. Zeker veel marketeers werken tegenwoordig gedeeltelijk of volledig vanuit huis. Veel mensen vinden het heerlijk om thuis te werken. Ze hoeven niet naar werk te reizen, ze zijn net iets flexibeler en je kunt gewoon werken in je comfortabele outfit: heerlijk! Als je thuiswerkt is het wel belangrijk dat je werk en privé goed gescheiden houdt. Ben je uitgeklokt? Laat die laptop dan ook echt liggen en geniet van je vrije tijd. Ben je aan het werk? Focus dan ook op de taak die voor je ligt en laat je niet afleiden door de huishoudelijke taken.
Creëer een ergonomische werkplek
Het klinkt logisch, maar toch zijn er nog heel wat marketeers die werken vanuit een oude bureaustoel aan de keukentafel omringd door afleidingen en zonder fatsoenlijke lichamelijke ondersteuning. Een goed bureau waar je plek hebt voor al je spullen met een goede bureaustoel is echt een must. Als je de hele dag aan het werk bent dan kun je echt niet op een slechte stoel zitten. Dit is funest voor je rug en absoluut niet vol te houden op de lange termijn. Investeer in een goede bureaustoel en je lichaam zal je eeuwig dankbaar zijn. Geloof ons, een goede bureaustoel is goedkoper dan een wekelijks bezoekje aan de chiropractor.
Blijf actief
Ook als je een goede stoel hebt gevonden, is het belangrijk om toch nog regelmatig op te staan en even te bewegen. Ga even een rondje lopen of doe even wat stretches of een korte yogales op YouTube. Dit hebben je lichaam en je hoofd echt nodig, je hoeft geen uren te pauzeren, maar af en toe even wegstappen van het scherm is echt een must. De Pomodoro techniek is ideaal voor focus. Dit betekent dat je 25 minuten werkt en dan een pauze neemt van 5 minuten. Gebruik deze 5 minuten dan om even op te staan en even te rekken en strekken. Je lichaam zal je dankbaar zijn.
Gezond eten en genoeg drinken
Als je druk bezig bent met thuiswerken dan kan het soms verleidelijk zijn om te grijpen naar ongezonde snacks en drankjes. Maar voor je eigen gezondheid is het heel belangrijk dat je tijdens het werk genoeg water drinkt en ook wat lekkere groente en fruit probeert binnen te krijgen. En natuurlijk hoort daar ook af en toe wat chocola en frisdrank bij. Want uiteindelijk gaat het allemaal om het vinden van een goede balans.
Dit artikel verschijnt op initiatief van Lequal
Tekst: Lequal | Beeld: 123RF
-
Sales
- Werkt bij: BBP Media
- Functie:
- Website:
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- ASN Bank kiest voor één krachtig merkbeeld
- Lego meest inspirerende onderneming van 2025
- Gut en The Valley reageren op Hertog Jan Leeuw
- Reframe presenteert DE&I-onderzoek binnen Nederlandse...
- Nieuwe Pride-campagne van KPN: eerbetoon aan generaties LGBTQIA+
- Bol en Tiny Miracles maken kunst tastbaar én sociaal met...
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers