Campagne Schouten & Nelissen: ‘Word sterker en maak impact!’

- Bureaus
- 29 jan 2025 @ 09:20
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 29 jan 2025 @ 09:20
- Kel Koenen
Opleidings- en trainingsinstituut Schouten & Nelissen heeft deze week een nieuwe campagne gelanceerd met de slogan ‘Word sterker en maak impact!’. De campagne, ontwikkeld in samenwerking met creative branding agency Vengean, wordt uitgerold via digitale buitenreclame (DOOH), social media en radio.
Met de campagne wil Schouten & Nelissen professionals aansporen om zich continu te ontwikkelen, zowel op hard als soft skills, om zo impact te maken in hun werk en leven. Tot voor kort opereerde het instituut onder de naam SUAS, maar inmiddels is het weer teruggekeerd naar de bekende naam Schouten & Nelissen. Het bedrijf maakt deel uit van Schouten Company, een organisatie met activiteiten in meer dan 65 landen.
‘Het is nu meer dan ooit belangrijk voor mensen en de organisaties waarvoor ze werken om impact te maken. Dat kan alleen als ze zich blijven ontwikkelen en in staat zijn om verandering te omarmen’, stelt Steven Steenbergen, algemeen directeur van Schouten & Nelissen.
De campagne zet Schouten & Nelissen neer als protagonist van werkend Nederland en maakt gebruik van onderscheidende merkassets, waaronder de ‘impactor’. Dit visuele element wordt gecombineerd met sonic branding, geïnspireerd op een hartslag, die zowel in video’s als op de radio wordt ingezet. De campagne belicht verschillende archetypen in herkenbare werksituaties, waarmee het belang van professionele groei en veerkracht wordt benadrukt.
Credits
Strategie, creatie en realisatie: Vengean
Opdrachtgever: Schouten & Nelissen
Productie radio, OLV's en fotografie: Lukkien
Mediabureau: Zuiver Media
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Ohra keert terug op tv: 'Met televisie kunnen we ons verhaal...
- McDonald's combineert SpongeBob SquarePants en One Piece voor...
- Zonneplan neemt theatraal afscheid van salderen
- Eneco lanceert ‘Wie doet er mee?’
- DE lanceert nieuwe campagne: 'Soms heb je even Douwe Egberts...
- BZK zet comfort centraal in verduurzamingscampagne
Laatste Nieuws
- ‘Jouw stukje Aarde’ krijgt lokaal... 09-10-2026
- Amsterdam promoot musea buiten het... 09-10-2026
- Abovomaxlead wandelt ruim 35.000... 09-10-2026
- Wybe Sallows: 'Adnight groeit uit... 08-10-2026
- Smyths Toys maakt catalogus tot... 08-10-2026
- Offlimits lanceert landelijke campagne08-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

