Rogier IJzermans over de grensoverschrijdende expansie van iFly Magazine (KLM)

  • Content
  • 12 nov 2013 @ 20:57
  • Link
  • Robin Klaassen
    Robin Klaassen

    oprichter, ondernemer, content strateeg
    Totalspiel Authority media
  • AwardsMarketingcommunicatieDigitaal

Op 21 november worden ze uitgereikt: de Grand Prix Customer Media 2013 Awards. De vakprijs voor de beste customer media van dit jaar. Tot aan die datum interviewen we wekelijks genomineerden over hun case. In deze derde aflevering duiken we in de wereld van digitale magazines, aan de hand van het grootste en succesvolste digitale magazine van Nederland: iFly Magazine van KLM.

Het magazine wordt inmiddels verspreid in over de hele wereld en trekt per editie honderdduizenden lezers. Het is daarom in het verleden al meerdere malen bekroond tijdens deze uitreiking. Rogier IJzermans van het verantwoordelijke bureau Born05 vertelt in 180 seconden waarom iFly ook dit jaar weer een award verdient.
 



Robin Klaassen

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/content geeft elke dag inzicht en duiding over de geïntegreerde inzet van (relevante) content voor het realiseren van duurzame klantrelaties (b2b en b2c). Content marketing is de bindende strategie om op het juiste moment met de juiste content op het juiste kanaal met een klant in contact te staan.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken