Brouwerij Achouffe lanceert alcoholarme Chouffe
- Design
- 11 jan 2023 @ 11:20
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - FoodInnovatie
- 11 jan 2023 @ 11:20
- Peter van Woensel Kooy
Inspelend op de alcoholvrije trend en de welbekende januari voornemens lanceert Brouwerij Achouffe deze maand: een alcoholarme Chouffe.
Verfrissend, smaakvol, kruidig, met de typische fruitigheid die we van de Chouffe bieren gewend zijn, stellen de betrokken foodmarketeers. Daarnaast alcoholarm waardoor het op elk moment, en zeker in de goede voornemens maand januari, gedronken kan worden. Chouffe0.4% kan vanaf deze maand geproefd worden in Nederland en is beschikbaar in 33cl fles.
Gezellig moment
tGenieten van een Chouffe, is genieten van een gezellig moment met vrienden. Dankzij de nieuwe, Chouffe 0.4%, kan iedereen meegenieten van een lekker verfrissend speciaalbier. Samen proosten na een sportieve activiteit, tijdens een middag spelletjes spelen of wanneer je de volgende dag een belangrijke werkafspraak hebt. Het kan perfect dankzij de lichte, alcoholarme Chouffe. Niet geheel onbelangrijk, je drinkt het nieuwe bier zonder aan smaak in te leveren want deze Chouffe 0.4% smaakt even lekker en wordt gebrouwen met net zoveel passie en knowhow. In tegenstelling tot de andere speciaalbieren wordt er tijdens het brouwen gebruik gemaakt van speciale gistsoorten waardoor het alcoholgehalte op 0.4%* blijft.
Chouffe 0.4% kan vanaf nu geproefd worden in Nederland en is beschikbaar op 33cl fles. Vanaf januari is het beschikbaar in 400 horecazaken en vanaf maart ook verkrijgbaar in de supermarkt.
(PvWK)
*In de Belgische wetgeving worden alle bieren met minder dan 0.5% alcohol als alcoholvrij beschouwd. De nieuwe Chouffe bevat 0.4% alcohol en omdat de brouwerij in België staat geldt, ook als het bier in Nederland verkocht wordt, de Belgische wetgeving. In Nederland communiceert Chouffe transparant het alcoholpercentage, om hier geen verwarring over te laten ontstaan.
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- New Dutch Wave organiseert tour naar... 19-03-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Een zorgvuldige en veilige inzet van AI
- COMMIT Health Club: 4x meer leads tegen lagere kosten
- Congreshacks: maak je event onvergetelijk
- Privacybewuste consumenten: hoogopgeleid, kapitaalkrachtig en onbereikbaar?
- Ensuring Exceptional Experiences in the Digital Contact Center