DDB wint C&A-account in Europa
- Food-en-retail
- 30 mei 2022 @ 15:56
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - KlantenWinkelen
- 30 mei 2022 @ 15:56
- Peter van Woensel Kooy
Retailmodemerk C&A heeft na een pitch DDB aangesteld als lead agency voor strategie en creatie in Europa. DDB nam deel aan de pitch met een samengesteld team van DDB Unlimited, DDB Germany en Adam&EveDDB.
Het internationale team, aangestuurd door Business lead Iris Minnema, DDB Unlimited, Creative lead Diana Sukopp, DDB Group Germany en Strategic lead Ben Worden, Adam&EveDDB, heeft de opdracht gekregen om een nieuw internationaal merkplatform te ontwikkelen. De eerste Brand Equity-campagne zal dit najaar van start gaan in de belangrijkste Europese markten, melden de betrokkenen.
Maik Kleinschmidt, hoofd Marketing bij C&A Europe zegt: 'We hebben DDB aangesteld op basis van het strategisch denken en de creatieve referenties. Daarnaast spreekt de internationale samenstelling van het team, verdeeld over verschillende kantoren, ons aan.'
Diana Sukopp, CCO van Lemon & DDB Germany, vult aan: 'Er zijn niet veel familiebedrijven die het aandurven om hun 180-jarige geschiedenis om te buigen naar een nieuwe bestemming in de toekomst. Met dit mandaat krijgt DDB meer dan alleen het vertrouwen in creatieve en strategische kracht - we hebben hiermee een partner voor een gezamenlijke pan-border visie om een slapende reus in heel Europa wakker te maken. Dat zijn de ingrediënten voor een fantastisch verhaal.'
Iris Minnema, business lead DDB Unlimited: 'C&A heeft de missie om in Europa het favoriete modemerk te zijn voor het moderne mainstream publiek. Om hen te helpen dat te bereiken, werken we aan een strategie die deze brede transformatie ondersteunt, van merkcommunicatie tot digitale en in-store klantervaring.'
C&A, een afkorting van Clemens & August Brenninkmeijer, is een van oorsprong Nederlandse keten van grote kledingwinkels. De Europese hoofdkantoren zijn gevestigd in Vilvoorde en Düsseldorf. Wereldwijd werken er ongeveer 40.000 mensen voor C&A. De eerste winkel werd in 1841 geopend in Sneek.
(PvWK)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- DDB
- account
- Iris Minnema
- Diana Sukopp
- adam&eveDDB.
- DDB Unlimited
- modemerk
- Maik Kleinschmidt
- kleding
- pitch
- retail
- C&A
- winkel
- DDB Germany
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Samsung opent Koreaanse food pop-up... 01-04-2026
- New York Pizza lanceert Croissant... 01-04-2026
- Unilever: aansturing Europese... 01-04-2026
- Pasen 2026 draait vooral om... 01-04-2026
- Unilever splitst Foods en fuseert... 31-03-2026
- Heineken lanceert The Clinker op... 30-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice




