Salsa Shop kiest voor merkcampagne

- Food-en-retail
- 7 apr 2026 @ 11:06
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 7 apr 2026 @ 11:06
- Kel Koenen
Salsa Shop start deze week met een nieuwe merkcampagne in Amsterdam. Onder de noemer 'Live Saucy' wil de fastcasualketen zich nadrukkelijker profileren als merk met een eigen houding en uitstraling, voorbij de gebruikelijke focus op product en promotie in de foodmarkt.
De campagne wordt uitgerold via outdoor, print en social en vormt volgens Salsa Shop de eerste stap in een bredere merkopbouw die later ook naar andere Nederlandse steden moet worden uitgebreid. Creatief bureau Buutvrij for life tekent voor strategie en creatie. Met Live Saucy kiest Salsa Shop voor een positionering waarin niet alleen het Mexicaanse aanbod centraal staat, maar vooral de merkmentaliteit eromheen. Daarmee zoekt het merk nadrukkelijk afstand van de klassieke junkfood-associatie en wil het zich neerzetten als een verser, uitgesprokener en karaktervoller alternatief binnen het snelle eetsegment.
Volgens Louis, oprichter en eigenaar van Salsa Shop, moest de campagne vooral het gevoel rond het merk vangen. 'We zijn er voor iedereen, en dat zie je ook: van bouwvakker tot advocaat. Het is een echte craving. Je komt binnen, geniet, vergeet even de tijd en vertrekt met een goed gevoel. Het is een plek waar je ongeremd kunt genieten en even helemaal jezelf kunt zijn.'
Ook voor Buutvrij for life draait de campagne om merkpersoonlijkheid boven productclaims. 'Salsa Shop is geen foodmerk dat zich alleen maar verstopt achter productvoordelen. Het is een merk met smoel', zegt Simon van Gorkum van Buutvrij for life. 'Live Saucy gaat over lef, smaak en jezelf te durven laten zien en te laten gaan.'
Salsa Shop gebruikt Amsterdam als eerste testmarkt voor een merkplatform dat, als het aanslaat, landelijk moet worden opgeschaald. Op langere termijn past die stap in de ambitie van het bedrijf om uit te groeien tot een Europees Mexicaans foodmerk.
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- New York Pizza lanceert Croissant Pizza
- [marketeer 246] Trix van der Vleuten - CMO van The Social Hub:...
- Olifantenpaadjes wijzen de weg naar McDonald's
- [marketeer 247] Wieteke Lankhaar - marketeer Bidfood: 'We...
- Heineken lanceert The Clinker op Coachella 2026
- Bacardí en Coca-Cola debuteren met treinactivatie op Paaspop
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Skil zet in op sterkere... 09-04-2026
- Voedingscentrum presenteert... 09-04-2026
- KitKat vertraagt bewust met Slowest... 08-04-2026
- Dirk start Code Rood met lagere... 08-04-2026
- Copain presenteert 'De ballen van... 08-04-2026
- Hema en Jumbo starten gezamenlijke... 08-04-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice




