Bruna nieuwe sponsor Woutertje Pieterse Prijs
- Sponsoring
- 3 feb 2015 @ 13:07
- Link
-
Redactie Sponsoring
Redactie
MarketingTribune - SponsoringKunst & Cultuur
- 3 feb 2015 @ 13:07
- Redactie Sponsoring
De Woutertje Pieterse Prijs is gered. Winkelketen Bruna neemt de sponsoring van de prijs over van het Lira Fonds, dat vorig jaar, na 18 jaar, de financiële ondersteuning moest opschorten wegens geldgebrek. Nu Bruna de nieuwe geldschieter is kan de 28ste uitreiking dit voorjaar gewoon doorgaan. De datum daarvoor moet nog worden bepaald.
Hans Smit, voorzitter van de stichting Woutertje Pieterse Prijs: 'Het bestuur is bijzonder blij met Bruna als nieuwe partner. Het voortbestaan van de prijs lijkt daarmee gewaarborgd en we kunnen verder met onze plannen om deze eigenzinnige jeugdliteratuurprijs meer podium te geven.'
Bruna neemt de sponsoring de komende drie jaar op zich, vertelt Algemeen Directeur Fred Zeegers. 'Wij verheugen ons over het partnerschap met de stichting Woutertje Pieterse Prijs. De prijs past goed bij de maatschappelijke verantwoordelijkheid die Bruna als marktleider in kinderboeken graag neemt. Naast deze sponsoring gaan we ook door met de organisatie van allerlei educatieve projecten.'
Nominaties
De komst van de nieuwe sponsor verandert niets aan het karakter van de prijs, al gebruikt het bestuur de gelegenheid om een langer gekoesterde wens te realiseren. De jury onder leiding van Hanneke Groenteman zal binnenkort drie tot zes boeken nomineren. Zo is er niet alleen aandacht voor de winnaar, maar ook voor andere bijzondere kinderboeken uit hetzelfde jaar.
-
Redactie Sponsoring
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/sponsoring/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Amazon verlengt sponsoring Uefa... 24-07-2025
- Sport, muziek en cultuur in het Rabo... 15-07-2025
- Nike's Oranje Fatalis-campagne voor... 09-07-2025
- Rabobank Utrecht nieuwe partner... 04-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers