Roderick Verplanken Head of Marketing Too Good To Go Nederland
- Bureaus
- 20 jul 2021 @ 09:15
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 20 jul 2021 @ 09:15
- Michiel van Zaane
Roderick Verplanken is gestart als Head of Marketing bij Too Good To Go Nederland. Hij wordt daarmee verantwoordelijk voor alle Nederlandse marketingactiviteiten.
Verplanken heeft hiervoor verschillende marketingrollen vervuld bij merken als Kraft Heinz, Westland Kaasspecialiteiten en Maxxium. Bij Maxxium, marktleider op het gebied van gedistilleerde dranken in Nederland, was hij de laatste drie jaar werkzaam als Marketing Manager. Hij heeft aan de basis gestaan van meerdere introducties, zoals Licor 43 Baristo en Licor 43 Fresco. Ook leidde hij de herpositionering van deze merken en de nieuwe communicatiestrategie die daarvoor nodig was. Licor 43 is nog steeds de nummer 1 likeur in Nederland en Villa Massa is in de afgelopen 5 jaar van de nummer 8 naar nummer 4 plek gestegen.
Tegen voedselverspilling
Verplanken stuurt bij Too Good To Go, de impactorganisatie die strijdt tegen voedselverspilling, een team van 6 specialisten aan: een PR specialist, communicatiespecialist, B2B specialist, projectmanager, creative en designer. Dit jaar komen er nog een B2B lead en impact manager bij.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Nieuwe campagne Wingman Condoms... 27-11-2025
- Gardeners lanceert Impact hub voor... 27-11-2025
- WPP opent duurzame mediacampus in... 26-11-2025
- AI wekt stem Harry Mulisch tot leven26-11-2025
- Opvallers over festivalmarketing... 25-11-2025
- ANWB brengt woonverzekeringen tot... 25-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

