RA*W Private Session: Ivan Perez-Armendariz

  • Bureaus
  • 18 jun 2014 @ 09:02
  • Link
  • Oscar den Ouden
    Oscar den Ouden

    PR & Content Consultant | Mede-oprichter
    Merktroubadour
  • CannesCreatieOnline advertisingKennissessie

Op het Cannes Lions Festival ontmoet je de interessantste mensen uit het vak. RA*W Advertisers belegde een Private Session op Google Beach met Ivan Perez-Armendariz, chief Digital Officer van Crispin Porter + Bogusky.

Ivan Perez-Armendariz sprak over de balans tussen technologie en creativiteit. Ook had de digitale eindbaas van CP+B het over de voordelen die je als creatief hebt als je jouw digitale kennis vergroot. Zelf werd hij doodongelukkig toen hij werkte voor een bureau dat nauwelijks grote digitale projecten deed. 

Speciaal voor MarketingTribune geven we je een inkijkje in onze Cannes Private Session. Ben je het met Perez-Armendariz eens? 

RA*W doet verslag vanuit Cannnes. Lees ook onze eerdere bijdragen!



Oscar den Ouden

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken