Cover MarketingTribune 8 door Pascal Brander

  • Design
  • 25 apr 2017 @ 08:34
  • Link
  • Redactie Design
    Redactie Design

    Redactie
    MarketingTribune
  • Graphic

De cover van MarketingTribune 8 met een coverstory over reviewmarketing is van de hand van Pascal Brander. Pascal heeft de afgelopen 10 jaar als freelance illustrator gewerkt aan grote en kleine opdrachten, als artdirector en concept artist bij meerdere game developers en hij wordt proudly presented by Artbox.

Pascal: ‘Reviews zijn dermate belangrijk voor producten dat het bijna michelinsterachtige proporties aan begint te nemen. Hoe beter de reviews, hoe beter het product.’

De cover is gemaakt in partnership met de ADCN.


 


Redactie Design

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

Laatste Nieuws

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/design biedt marketeers, communicatieprofessionals en designers nieuws, informatie en praktijkverhalen over en visies op design in het algemeen, maar richt zich met name op packaging-, corporate-, online- en product design.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken