ADCN opent inschrijving Dutch Creativity Awards

  • Design
  • 6 apr 2023 @ 11:00
  • Link
  • Sjaak Hoogkamer
    Sjaak Hoogkamer

    redacteur
    MarketingTribune
  • Geen tag

De strijd om de Lampen gaat weer van start. Vanaf vandaag kan creatief Nederland - van jong talent en kleine bureaus tot NGO’s en grote merken - hun beste creatieve werk van het afgelopen jaar inzenden.

Voor de actuele weerspiegeling van de industrie zijn de disciplines naast de gebruikelijke Communications, Craft, Digital, Design, Business, Future, Culture en Society uitgebreid met nieuwe categorieën die meer focus leggen op klimaat, welzijn en maatschappelijke betrokkenheid. Inschrijven voor de Dutch Creativity Awards 2023 kan tot en met 5 juni 2023.

Het creatieve landschap is volgens ADCN nooit hetzelfde. Daarom ontwikkelt de club elk jaar opnieuw de invulling van de Dutch Creativity Awards om ‘zo het bewegende landschap van de industrie te weerspiegelen.’

In 2023 zijn er zeven nieuwe categorieën toegevoegd, waaronder Game Craft, Game Design en XR. Bovendien is de Society-discipline uitgebreid met categorieën als Climate, Health & Wellbeing, Sustainable Innovations en Business for Good om verschillende creatieve uitingen die leiden tot positieve verandering te erkennen. Naast alle disciplines in creatieve communicatie presenteert ADCN met de Lampen ook creatieve ideeën uit vakgebieden daaromheen, zoals ondernemerschap en business, de culturele sector, en de wereld van social impact.

‘Dutch Creativity Awards verzamelt de allerbeste creatieve ideeën, ontwikkeld door de meest uiteenlopende creatieve geesten. Van ontroerende campagne tot een broodnodig buurtinitiatief, van fraai vormgegeven video tot ingenieus digitaal ecosysteem. Door op een reflectieve manier te kijken naar dit uiteenlopende werk, streeft ADCN ernaar om anderen te inspireren en hen te laten leren van de gepassioneerde inzet van creatief Nederland,’ aldus Jouke Vuurmans, co-chair ADCN en Chief Creative Officer bij Media.Monks.

Liza Enebeis, Creative Director bij Studio Dumbar/Dept en co-chair ADCN: ‘Met het programma en de PR rondom de Dutch Creativity Awards, helpt ADCN om creativiteit in de breedste zin van het woord in de spotlight te zetten waardoor de makers van vandaag en morgen hun beste werk kunnen maken.’

 

Sjaak Hoogkamer

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

Meest gelezen

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

Laatste Nieuws

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/design biedt marketeers, communicatieprofessionals en designers nieuws, informatie en praktijkverhalen over en visies op design in het algemeen, maar richt zich met name op packaging-, corporate-, online- en product design.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken