Nieuw Rotterdams restaurant genoemd naar Margaret Thatcher
- Food-en-retail
- 14 jan 2020 @ 08:29
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - FoodMarketing
- 14 jan 2020 @ 08:29
- Peter van Woensel Kooy
Eind februari 2020 opent restaurant The Iron Lady in de Pannekoekstraat in Rotterdam. Alles draait hier om de Flat Iron Steak: in Nederland onbekend, maar in de UK en de VS vaak gezien als het lekkerste stuk rund dat er is.
De bedenkers van The Iron Lady hebben één missie: de beste steak van Rotterdam serveren, voor iedereen betaalbaar en zonder fratsen. 'Dankzij onze minimalistische kaart kunnen we een uitzonderlijke kwaliteit voor een zeer sympathieke prijs bieden', aldus de ondernemers.
Comfort food
Naast de signature dish - de Flat Iron Steak – kunnen gasten bij The Iron Lady ook terecht voor een malse Bavette en hele goede (vega)burgers. Daarbij kan er gekozen worden uit een keur aan verrassende bijgerechten die gedeeld kunnen worden. Met als afsluiting een ongeëvenaard dessert waar men een blokje voor omloopt. Natuurlijk kunnen de gasten hier ook genieten van cocktails, craft biertjes en soepele wijnen. Voor de lunch serveert The Iron Lady onder andere een écht broodje steak, 'zoals nergens anders in Rotterdam'.
Ode aan de vrouw
The Iron Lady is volgens de horeca-ondernemers een ode aan sterke, onafhankelijke vrouwen. 'De inspiratiebron voor het nieuwe restaurant is Margaret Thatcher, ook bekend als the Iron Lady. De sfeer bij The Iron Lady is intiem, met warme tinten, zachte stoffen en ronde vormen. Tegelijkertijd stoer, eenvoudig en krachtig. Een kruising tussen een jaren ’20 whisky bar en een Engelse pub. Bij The Iron Lady geen vleeshaken, rijpkasten en zwarte letters of koeien aan de muur. Comfort food eet je in een comfortabele en gezellige atmosfeer.' Ze verwijzen naar een beroemde quote van Thatcher, als voorbeeld van female power: ‘If you want anything said, ask a man. If you want anything done, ask a woman’.
The Iron Lady is straks iedere dag van de week geopend voor lunch en diner. Op vrijdag en zaterdag kun je er tot laat eten: de keuken is tot middernacht open.
(PvWK)
Hieronder enige memorable uitspraken van de naamgeefster
(bron: New York Times)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- horeca
- Nederland
- concept
- marketing
- Rotterdam
- lekker stuk rund
- Flat Iron Steak
- onbekend
- restaurant
- Margaret Thatcher
- UK
- grill
- carnivoor
- restaurant
- The Iron Lady
- food
- VS
- vlees
- nieuw
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Stëlz laat publiek strijden om nieuwe smaak
- Back to school: 62% koopt niets nieuws
- Jumbo herstelt marktaandeel met prijsbeleid en vernieuwing
- Nieuw foodmerk SmulClub mikt op gezond gemak aan tafel
- ABN Amro: Retail onder druk - veerkracht als antwoord
- Categoriewinnaars ABN Amro Retailer of the Year 26-27 bekend
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Kleine supermarkt als trekker... 16-09-2026
- Holie's daagt ontbijtbranche uit16-09-2026
- Twijfels centraal in merkcampagne FYEO16-09-2026
- Audemars Piguet kiest voor ambacht... 16-09-2026
- Club Med positioneert vrije tijd als... 15-09-2026
- Wibra komt met eigen wasmiddellijn14-09-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt




