Van Bommel official supplier Team Jumbo-Visma

Van Bommel official supplier Team Jumbo-Visma
  • Sponsoring
  • 16 okt 2023 @ 11:16
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Schoenenmerk Floris van Bommel, dat al eerder samenwerkte met Autodrop en Big Green Egg,is tot eind 2025 ‘Official supplier van Team Jumbo-Visma’.

Speciaal voor de gelegenheid ontwierp het designteam van Floris eerder dit jaar een Team Jumbo-Visma sneaker. Buiten de sportieve momenten om droegen alle renners deze ‘Floris van Bommel & Team Jumbo-Visma’ schoen. Nu het winterseizoen nadert is Van Bommel bezig met het schaatsseizoen  en ontwierp voor de Jumbo-Visma schaatsploeg een uitvoering van de sneaker voor als ze zich niet op glad ijs begeven.

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

Meest gelezen

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/sponsoring biedt essentiële achtergrondinformatie over de Nederlandse sponsorindustrie. Voor decisionmakers, zowel in het bedrijfsleven als bij organisaties op sport, cultureel, entertainment, media en maatschappelijk gebied.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken