NLziet breidt uit naar PlayStation 4
- Media
- 15 aug 2018 @ 10:41
- Link
-
Redactie Media
Redactie
MarketingTribune - TelevisieAppsContentOnline gaming
- 15 aug 2018 @ 10:41
- Redactie Media
NLziet breidt uit naar game-console PlayStation 4. Het gezamenlijke online videoplatform van NPO, RTL en SBS heeft deze week zijn PS4-app uitgebracht.
Onlangs bracht NLziet reeds een app uit voor de Apple TV. Met de nieuwe app hebben PlayStation 4-gebruikers nu ook de mogelijkheid om terug, live en soms vooruit te kijken. Daarnaast biedt de applicatie een overzichtelijke tv-gids waaruit direct programma's te bekijken zijn.
Niels Baas, directeur van NLziet: 'De PlayStation 4 is de belangrijkste game-console van Nederland, maar naast gaming wordt de spelcomputer ook gebruikt voor andere mediadiensten. Met de komst van de NLziet-app voor de PlayStation maken we het online televisie-kijken nog toegankelijker en bieden wij een volwaardig alternatief voor het vaste tv-abonnement.'
Alle programma's in één app
Met NLziet kijk je alle programma's van de Nederlandse tv in één app, zowel live als gemist. Daarnaast kijk je on-demand zonder reclame terug of soms zelfs vooruit. Met een app op diverse smart-tv’s, maar ook via Google Chromecast en Apple TV waren er al veel mogelijkheden om NLziet op het grote scherm te kijken. Met de PS4-app komt er nu een extra mogelijkheid bij om in hoge kwaliteit programma’s van NPO, RTL en SBS op tv te kijken.
NLziet is een samenwerking tussen de Nederlandse Publieke Omroep, RTL Nederland en Talpa TV. Met de online tv-dienst kunnen kijkers op één plek kijken naar het meest uitgebreide online Nederlandse tv-aanbod. Via de apps voor web, mobiel en smart-tv zijn programma's uit het online aanbod van de omroepen in hoge kwaliteit live, terug en vooruit te kijken, veelal zonder reclame en maandelijks opzegbaar.
-
Redactie Media
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/media/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Pink Ribbon benadrukt de kracht van kleine gebaren in nieuwe...
- Ad Alliance breidt Total Video-innovaties verder uit met HBO...
- Nieuw retailmedia-format brengt merken dichter bij consument
- NRC Vandaag voor derde jaar op rij beste 'Dagelijkse podcast'
- RTL AdAlliance benadrukt kracht van vertrouwde media
Laatste Nieuws
- RTL AdAlliance benadrukt kracht van... 07-11-2025
- NRC Vandaag voor derde jaar op rij... 06-11-2025
- Ad Alliance breidt Total... 03-11-2025
- Nieuw retailmedia-format brengt... 31-10-2025
- Pink Ribbon benadrukt de kracht van... 28-10-2025
- Vandaag Inside en Krabbé winnen... 17-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

