Fast Media nieuwe partner Reuters fotografie
- Media
- 9 jun 2023 @ 11:40
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 9 jun 2023 @ 11:40
- Sjaak Hoogkamer
Fast Media is de nieuwe distributiepartner voor de Reuters collectie in de Benelux. Na 10 jaar samenwerking met 123RF lanceert Fast Media, naast deze collectie, een compleet nieuwe en aanvullende website.
Fastmedianl.com bevat meer dan 35 miljoen afbeeldingen. De site biedt klanten redactionele content voor bijvoorbeeld kranten, boeken, magazines en andere publicaties. Specialistische, niche-collecties helpen daarnaast om communicatietrajecten impact te geven. Naast partner voor de volledige collectie van persbureau Reuters vertegenwoordigt Fast Media een snel groeiend aantal collecties van gerenommeerde partners zoals Avalon, Belga, Image Source, Universal Images Group, United Archives, Sipa Press, Xinhua en Heritage Images.
Dagelijks wordt nieuwe content toegevoegd zoals het laatste nieuws, sportevenementen en red carpet fotografie van over de hele wereld.
Daarnaast zullen er in 2023 een groot aantal nieuwe collecties van partners worden toegevoegd, sommigen voor het eerst in Nederland. ‘We zijn trots om in 2023 fastmedia.house te lanceren en vanaf het begin Reuters Fotografie te mogen vertegenwoordigen. Hiermee bieden wij onze partners een nieuw platform om fotografie met Fast Media klanten te delen,’ zegt Marco Oonk, oprichter en directeur van Fast Media. ‘De nieuwe, gerenommeerde collecties, sommigen voor het eerst in Nederland, bieden meer keuze voor uitgeverijen, creatieven, organisaties, bedrijven en andere professionele beeld gebruikers. Het wordt voor klanten daarom nog makkelijker om het perfecte beeld voor projecten te vinden.
De gebruiksvriendelijke website en zoek functies op fastmedianl.com maken het voor klanten eenvoudig om beeld te vinden. Fast Media biedt verder flexibele licentie-opties, Fast Media BV Juni 2023 Amsterdam waardoor afbeeldingen direct gelicenseerd kunnen worden met prijzen die specifiek voor iedere klant zijn ingesteld.
'Ons doel is om het voor bedrijven en instanties gemakkelijk te maken toegang te krijgen tot content van hoge kwaliteit om projecten tot leven te brengen,' volgens Oonk. 'We kijken ernaar uit om onze klanten te helpen creatieve doelen te bereiken met onze uitgebreide collectie afbeeldingen en de software tools om deze snel en effectief toe te passen.'
Credit: Maria Laura Antonelli / Avalon / FastMedia
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- ACM akkoord met overname RTL Nederland door DPG Media
- Mediahuis geeft abonnees van 9 regionale dagbladen toegang tot...
- Viaplay sluit zich aan bij Screenforce
- Nieuwe Unicef-campagne met Rihanna en De Smurfen zet...
- BBC Studios leidt wereldwijd op YouTube en TikTok
- ‘Je moet de groenten van HAK hebben’ blijft ijzersterk
Laatste Nieuws
- Cupra en Audio Obscura onthullen... 08-07-2025
- Mediahuis geeft abonnees van 9... 04-07-2025
- BBC Studios leidt wereldwijd op... 04-07-2025
- ‘Je moet de groenten van HAK hebben’... 27-06-2025
- Nieuwe Unicef-campagne met Rihanna... 27-06-2025
- ACM akkoord met overname RTL... 27-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers