Persgroep lanceert opleidingsprogramma voor dataprofessionals

  • B2b
  • 4 sep 2018 @ 10:59
  • Link
  • Lucas Boon
    Lucas Boon

    redacteur
    BBP Media - MarketingTribune
  • ArbeidsmarktHRBig data

De Persgroep zet verdere stappen in de transitie naar data gedreven organisatie en lanceert daartoe in samenwerking met Universiteit van Amsterdam en Ortec een opleidingsprogramma voor huidige en nieuwe collega's binnen het mediabedrijf.

Het opleidingsprogramma is ontwikkeld in samenwerking met The Analytics Academy, een intiatief van Uva, Ortec en Amsterdam Data Science. Doel is om de samenwerking tussen dataprofessionals onderling en de business owners te bevorderen en de algehele kennis op het gebied van data binnen de organisatie te verhogen.

Het belang en kennis van data staan centraal in het opleidingsprogramma. Daarnaast focust het programma op het verhogen van de technische skills van de data-analisten, data scientists en data engineers. The Analytics Academy biedt ook toegang tot nieuwe theorieën, modellen en technologieën en zorgt voor een vertaalslag naar de dagelijkse praktijk.

Lucas Boon

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/b2b is een toonaangevend kennisplatform voor marketeers die op de hoogte willen blijven van de nieuwste trends, inzichten en nieuwsberichten binnen de marketing tussen bedrijven.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken