Lectric gaat op in SRM
- B2b
- 6 mei 2020 @ 11:25
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Overname
- 6 mei 2020 @ 11:25
- Sjaak Hoogkamer
Na een intensieve samenwerking sinds begin dit jaar tussen opleiders Lectric en SRM, zal Lectric vanaf 1 juli samengaan met SRM onder de naam SRM.
Voor beide partijen is dit een logische stap: zowel Lectric als SRM biedt opleidingen aan voor (online)marketing- en communicatieprofessionals die alles uit hun carrière willen halen.
Letric is specialist op het gebied van korte, praktijkgerichte trainingen, met name in de online marketing en communicatie, terwijl SRM de specialist is op het gebied van de zwaardere door de branche erkende vakopleidingen voor marketing- en communicatieprofessionals. Inmiddels is online marketing zo geïntegreerd in alle disciplines van het vakgebied, dat beide partijen dezelfde doelgroepen willen aanspreken. SRM-directeur Maarten Nijboer: ‘Zo valt er synergie te behalen tussen de experts die zich inzetten voor SRM en Lectric en bieden we samen een nog completer en eigentijdser aanbod. We gaan werken als één team en dat gaan onze deelnemers direct merken. Op deze manier zijn wij de enige partij die opleidingen uit het gehele vakgebied aanbiedt.’
Wat verandert er?
Vanaf september biedt SRM alle opleidingen en trainingen van Lectric aan naast het bestaande aanbod van SRM. Het aanbod dat voorheen bij Lectric te volgen was, is te herkennen aan het ‘powered by Lectric’-logo. De nieuwe vakopleidingen en trainingen die door deze samenwerking tot stand zijn gekomen, zijn ook aan dit label te herkennen. Ook de trainers, die gemiddeld met een 8,7 beoordeeld worden, komen de deelnemers weer tegen als ze een training of opleiding bij SRM volgen. Zij staan voortaan bij SRM voor de klas, naast de huidige SRM-docenten die natuurlijk aan SRM verbonden blijven.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Bidfood introduceert eigen commerce media netwerk
- De marketingtransfers van week 17, 2025
- LinkedIn lanceert BrandLink voor gerichte B2B-advertenties
- Spotler neemt Lets Get Digital over
- Stef de Reeder van ABN Amro: 'Marketing is veel meer dan...
- Wing Cheung op Nima Marketing Day: 'Van onenightstand...
Laatste Nieuws
- De marketingtransfers van week 18,... 09-05-2025
- Nima Marketing Day: 'De haven van... 06-05-2025
- Nederlandse bedrijven bouwen samen... 06-05-2025
- De marketingtransfers van week 17,... 02-05-2025
- Bidfood introduceert eigen commerce... 01-05-2025
- LinkedIn lanceert BrandLink voor... 01-05-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management