Beeckestijn start opleiding AI Business Professional

- B2b
- 17 apr 2024 @ 13:44
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- Geen tag
- 17 apr 2024 @ 13:44
- Redactie MarketingTribune
Beeckestijn Business School start 28 mei 2024 met de opleiding AI Business Professional. Centraal daarin staat het toepassen van AI binnen organisaties en het versterken van organisaties met AI.
Met AI kunnen organisaties niet alleen activiteiten efficiënter maken. Er liggen minstens zoveel mogelijkheden om de kwaliteit en effectiviteit van bedrijfsprocessen te verbeteren en opbrengsten te vergroten. AI wordt een gamechanger voor zowel overheden als B2B- en B2C- organisaties.
In 11 dagdelen worden deelnemers opgeleid tot Certified AI Business Professional. Na het afronden van de opleiding zijn professionals volledig up to date en in staat organisaties te begeleiden in het inzetten van AI. De opleiding bestaat uit 9 praktische colleges verzorgd door AI vakexperts, een AI Hackaton en het maken van een eigen AI Playbook. Hiermee leren deelnemers om relevante use cases te selecteren en tot bewezen test cases en concepten te komen. Daarnaast is er veel aandacht voor de verdere adoptie van AI binnen organisaties en de juridische afwegingen die AI met zich meebrengt.
Met de opleiding AI Business Professional wil Beeckestijn een bijdrage leveren aan het sterker maken van organisaties door de inzet van generatieve AI. De opleider heeft al eerder iets vergelijkbaars gedaan op het gebied van CRM, digital marketing en customer experience.
Bestaande opleidingen op het gebied van kunstmatige intelligentie zijn vooral gericht op techniek en modellen. Als aanvulling daarop is deze opleiding aan de business kant van belang voor Nederland om niet achterop te raken in de daadwerkelijke toepassing van AI in organisaties.
Bart Meerdink, Managing Partner en Digital Strategist bij Beeckestijn is blij met de start van deze opleiding: ‘Deze opleiding is uniek en noodzakelijk voor Nederland en België. We zitten in een tijd van ‘AI als leuke gimmick’ naar ‘AI als strategische pijler’. Hiervoor is een scherpe analyse nodig, het maken van keuzes en een plan voor implementatie en adoptie. Met natuurlijk veel oog voor medewerkers, klanten en ethiek. We hopen met deze opleiding een bijdrage te leveren aan het innovatievermogen van de Benelux.’
De opleiding wordt gegeven in Leusden, Utrecht of Amsterdam. Meer informatie is hier te vinden.
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Dotdotdash opent Europese hub in... 30-06-2025
- Mediahuis E-commerce behaalt... 29-06-2025
- PXR verkoopt advertentieruimte voor... 27-06-2025
- Marketingtransfers week 25, 202527-06-2025
- SoftwareOne en Eye-Able richten zich... 26-06-2025
- Adform introduceert visuele planner... 26-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation