Dentsu wint MediaMarkt mediapitch

  • Media
  • 3 apr 2023 @ 16:11
  • Link
  • Peter van Woensel Kooy
    Peter van Woensel Kooy

    senior redacteur, merk-expert
    MarketingTribune
  • MediastrategieLeads

MediaMarkt heeft na een grondig pitchproces gekozen voor een samenwerking met mediabureau Dentsu. MediaMarkt had hiertoe een mediapitch uitgeschreven onder zes bureaus.

De pitch werd begeleid door Geert Debruyne en Henk Plessius van Fma.

MediaMarkt heeft veel ambities waaronder het vergroten van zijn marktaandeel en het behouden van zijn leiderschap in naamsbekendheid, meldt het merk. 'In 2021 ging MediaMarkt over naar een Benelux-structuur. Een van de belangrijkste selectiecriteria was bijgevolg het vermogen van het toekomstige bureau om een geïntegreerde aanpak uit te werken voor alle markten.'

De Benelux-organisatie van Dentsu en hun mogelijkheid om het bereik te vergroten door de inzichten, strategie en passie van het team gaven de doorslag in de uiteindelijke beslissing, aldus de nieuwe partners. Vanaf mei 2023 wordt Dentsu verantwoordelijk voor de off- en online mediastrategie, mediaplanning en -inkoop en het spreekt voor zich dat branding en performance media optimaal worden geïntegreerd.

Kim Vilein, Head of Brand & Campaign Marketing MediaMarkt, vertelt MarketingTribune: ‘Twee jaar na de samensmelting tot MediaMarkt Benelux zijn we hongerig naar een samenwerking waarin we het medialandschap in de 3 landen met een efficiënte, geïntegreerde aanpak kunnen aanvliegen. We zijn gecharmeerd door de aanpak en inzichten van dentsu en hadden meteen het gevoel dat ons toekomstig team onze markt en de uitdagingen waar we voor staan begrijpt. Bovendien geloven we dat denstu een grote meerwaarde kan hebben in het aligneren van de nationale campagnes met onze in-house performance marketingactiviteiten.’

Mark van Dijk, CEO Dentsu Benelux, voegt toe: ‘Wij zijn zeer verheugd dat MediaMarkt voor ons heeft gekozen in zowel België als Nederland. Het bewijst dat onze Benelux-organisatie, die nu twee jaar bestaat, in staat is om zo een geweldige klant te kunnen servicen van strategie tot executie. We zien er naar uit om met MediaMarkt een echt succesvol partnership aan te gaan.’
(PvWK)


Peter van Woensel Kooy

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/media houdt je dagelijks op de hoogte van het laatste medianieuws, met actualiteiten, trends, achtergronden en opinies over zowel de mediakanalen zelf als de strategieën om als marketeer meer bereik te genereren.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken