Uber introduceert elektrische fietsdienst

- Online
- 24 okt 2019 @ 10:25
- 17285 x gelezen
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
hoofdredacteur
MarketingTribune - Apps
- 24 okt 2019 @ 10:25
- 17285 x gelezen
- Sjaak Hoogkamer
Uber introduceert een nieuwe dienst in Nederland: Jump. De elektrische deelfietsen van Jump zijn vanaf 25 oktober beschikbaar in de Rotterdamse binnenstad en directe omgeving en te bestellen via de Uber app.
Naast het bestellen van een taxirit of een maaltijd hebben Rotterdammers nu als eerste in Nederland de mogelijkheid om een elektrische fiets te bestellen via de Uber app.
Jumps komst naar Rotterdam is onderdeel van Ubers missie om verschillende transportopties aan te bieden aan gebruikers van de app. Hiermee biedt Uber naar eigen zeggen duurzame en betaalbare vervoersopties voor zowel korte als langere afstanden binnen de stad.
‘Onze missie is om vervoer in de binnenstad van Rotterdam nog makkelijker te maken en daarmee autobezit en verkeersopstoppingen te verminderen,’ aldus Nikolaas Van de Loock, General Manager JUMP Benelux. ‘Hiermee willen wij de leefbaarheid in de stad vergroten en bijdragen aan efficiënt en milieuvriendelijk vervoer.’
In Rotterdam komen er 500 elektrische fietsen in Rotterdam centrum en directe omgeving zoals Kralingen, Kop van Zuid en omgeving Willemsbrug. De fiets gaat tot 25km/u, is 24/7 beschikbaar, en kost €0.20/minuut na €1,- ontgrendeling. Jump is wereldwijd beschikbaar in 31 steden. In Europa komt de lancering ervan in Rotterdam na Lissabon, Parijs, Madrid, Malaga, Brussel, Londen, Berlijn, Rome en München.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: hoofdredacteur
- Website:http://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Akkoord over wetsvoorstel e-Privacy... 17-02-2021
- Kantar: effectiviteit digitale ads... 16-02-2021
- MediaMonks start digital team... 16-02-2021
- Rivièra Maison wil e-commerce groei... 15-02-2021
- Digitaal Mauritshuis focust op... 11-02-2021
- Booking.com reispartner Eurovisie... 10-02-2021
MarketingTribune Events
- 25mrt 2021
Uitreiking Shopping Awards