24Festival wordt Marketing en EffieLive!
- Bureaus
- 24 jun 2021 @ 09:10
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Award
- 24 jun 2021 @ 09:10
- Sjaak Hoogkamer
24 festival gaat voortaan bestaan uit MarketingLive!, marketingcongres, en uitreiking van de Effie Awards. De gemene deler van de events is marketingeffectiviteit.
De lessen uit Covid19 heeft deze transitie aldus de organisatie versneld. Van event nadrukkelijker naar hybride platform met meer interactie en contact met en tussen deelnemers, langduriger bereik voor partners en een grotere diversiteit in vorm.
Marketing & Effie Live! wordt dit jaar op 16 november georganiseerd in Theater Amsterdam. Ook dit jaar zullen delen van de programma’s digitaal te bekijken zijn.
MarketingLive!
Het MarketingLive! congres heeft dit jaar als thema Perspectives on Marketing en bestaat uit twee delen. Het ochtendprogramma bestaat uit keynotes en gaat Diana Matroos in gesprek met CMO’s over hun visie op het vak en hoe we als marketeers het verschil kunnen blijven maken. Daarna verplaatsen de deelnemers zich naar een andere setting waar zij aan tafel met elkaar kunnen lunchen, netwerken en meedoen met de live on stage interactieve talkshow.
Effie Awards uitreiking
Aan het eind van de middag start de Effie uitreiking. In het programma worden de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van marketingeffectiviteit en de trends binnen de inzendingen besproken. Uiteindelijk draait het bovenal om wie er dit jaar met de bronzen, zilveren of gouden effies naar huis gaan. Dick van der Lecq, voorzitter stuurgroep Marketing & Effie Live: ‘We zijn supertrots dat we ons na 10 jaar blijven ontwikkelen en opnieuw uitvinden om zo relevant te blijven voor het vak.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Hornbach trapt tuinseizoen af met... 14-03-2025
- Belastingdienst lanceert 'Aangifte... 13-03-2025
- Ronald McDonald Kinderfonds... 13-03-2025
- Warc's Creative 100: Heineken stijgt... 12-03-2025
- Chocolate eerste bureau met true... 12-03-2025
- Serviceplan Group bekroond tot... 11-03-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Een zorgvuldige en veilige inzet van AI
- COMMIT Health Club: 4x meer leads tegen lagere kosten
- Congreshacks: maak je event onvergetelijk
- Privacybewuste consumenten: hoogopgeleid, kapitaalkrachtig en onbereikbaar?
- Ensuring Exceptional Experiences in the Digital Contact Center