Macaw doet social media voor GWM Ora EV's

Macaw doet social media voor GWM Ora EV's
  • Bureaus
  • 29 aug 2023 @ 12:59
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Digitale dienstverlener Macaw is aangesteld als socialmediabureau door de Duitse importeur van het elektrische automerk GWM Ora. Het bureau uit Hoofddorp verzorgt de socialmediacommunicatie voor de marktintroductie van de compacte elektrische auto ‘Ora Funky Cat’ op de Duitse markt.

Macaw is verantwoordelijk voor de socialmediacommunicatie: van de strategische ontwikkeling van de kanalen, de planning en productie van creatieve content tot community management en continue analyses. De opdracht werd aan het bureau toegekend vanwege haar socialmedia-activiteiten voor Mitsubishi Motors in Duitsland. Het merk GWM Ora voor elektrische auto's behoort tot de Chinese autofabrikant Great Wall Motor.

Met de Ora Funky Cat als eerste elektrische voertuig in Duitsland wil de fabrikant vooral een doelgroep aanspreken die openstaat voor nieuwe merken, nieuwe bedieningstechnologieën en alternatieve aandrijfconcepten. ‘Het is een eer en uitdaging om dit merk op de Duitse automarkt – waar veel sterke spelers actief zijn – te introduceren’, aldus Olivier Winkler, head of social media bij Macaw. ‘Maar ons credo is niet voor niets: challenge accepted. Met onze expertise en ervaring voor vergelijkbare jonge merken en onze creativiteit en passie, willen we de doelgroep van de ORA Funky Cat via passende socialmedia-activiteiten bereiken.’

Christian Andersen, General Manager Marketing & PR bij Frey Import Services, voegt daar aan toe: ‘GWM Ora is een nieuw merk dat bewust voor een andere aanpak kiest. De compacte voertuigen zijn bijvoorbeeld uitgerust met een innovatief systeem voor spraakbediening dat luistert naar de wensen van de bestuurder en zo een echte metgezel op de weg wordt, en met tal van features uit het premium segment. Ook met de communicatie slaat het bedrijf bewust andere wegen in. Dit geeft het merk GWM Ora en zijn producten een uniek, onmiskenbaar gezicht. We kijken ernaar uit om met Macaw samen te werken.’

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
  • ✔ Korting tot wel €100,- op events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken