Goed volk kan tegen kritiek
- Algemeen
- 21 feb 2013 @ 00:00
- Link
-
Wouter van der Pauw
creatief directeur, partner
Brand New Telly Industries - Geen tag
- 21 feb 2013 @ 00:00
- Wouter van der Pauw
Er is veel discussie over de "Goed Volk" en "Next Case" campagnes van de Volkskrant en NRC. Beide positionerende themacampagnes die ik niet gemaakt zou hebben. In mijn ideale krantencampagne verdient het reclamebureau een stuk minder want een grote hap van het totale campagnebudget gaat op aan extra redacteuren. Nieuwsmakers met slechts één missie: positionerende content.
Ze hoeven geen dagelijkse pagina's te vullen, maar wel een keer per maand worden uitgenodigd bij DWDD, RTL Boulevard, Pauw & Witteman en SBS Shownieuws. Zij moeten nieuwsgierig maken. Uitleggen aan niet krantenlezers waarom het zo lekker is om 's ochtends wakker te worden met de volledige achtergronden bij het nieuws.
Positioneren aan de hand van de content. Niet aan de hand van mooi geschoten commercials en lieve abri's. Laat dat over aan merken zonder goed verhaal. Als krant ben je goed in het maken van content, gebruik dit ook in je campagne.
Wouter van der Pauw
Wouter van der Pauw, creatief directeur en partner van Brand New Telly Industries ziet alles gebeuren, verbaast zich soms en schrijft het voor MarketingTribune van zich af. Wat maakt een (branded content) campagne succesvol en waar zitten de valkuilen?
-
Wouter van der Pauw
- Werkt bij: Brand New Telly Industries
- Functie: creatief directeur, partner
- Website:http://www.brandnewtelly.com/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 16jun 2026
Twinkle Topics
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

