Linda Foundation lanceert 'eurobiljet'-campagne
- Bureaus
- 18 nov 2020 @ 09:21
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Campagnes
- 18 nov 2020 @ 09:21
- Lucas Boon
Linda Foundation lanceert een nieuwe fondswervingscampagne die 'eurobiljetten van een hele andere kant laat zien'. De campagne is ontwikkeld door Het Bureau van Talpa Network.
De Linda Foundation, in 2013 opgericht door Linda de Mol, helpt gezinnen die het financieel zwaar hebben. In Nederland leeft één op de negen kinderen in armoede en dit aantal blijft stijgen. De barrière die geld opwerpt in onze samenleving wordt in de huidige coronatijd alleen maar zichtbaarder, stelt Linda Foundation. In de nieuwe campagne speelt geld daarom letterlijk de hoofdrol.
Wouter van der Pauw, creative director bij Het Bureau, zegt: 'Eurobiljetten zijn geïllustreerd met ramen, deuren en poorten, en juist die zijn gesloten voor veel kinderen in armoede. We hebben de doorgangen op eurobiljetten gebruikt om te illustreren wat voor barrière geld kan zijn. In de campagne zie je kinderen juist door die ramen, deuren en poorten kijken naar een wereld waaraan zij niet kunnen meedoen.'
Jocelyn Nassenstein-Brouwer, directeur van Linda Foundation, vult aan: 'Het 'buitengesloten' voelen, beschadigt kinderen voor de rest van hun leven en dat is in deze campagne op een mooie manier tot uiting gebracht. Door corona komt er een hausse aan nieuwe armen en hopelijk draagt deze campagne eraan bij dat we ieder jaar meer gezinnen kunnen steunen.'
De campagne wordt uitgerold op tv, social media en in print. De tv-commercials bestaan uit drie spots, bekijk 'birthday' hieronder:
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Rijksoverheid lanceert campagne Man, zeg er wat van
- Volkswagen en TeamNL lanceren campagne ‘Hey, is dat niet?!’
- Makro brengt humor in eindejaarshectiek
- Centraal Beheer start campagne om bewustzijn over pensioen te...
- ANWB breidt merkbelofte uit naar energie
- ICI Paris XL lanceert sitcomserie La Maison ICI
Laatste Nieuws
- VRT toont harde realiteit achter ‘ik... 17-11-2025
- Wegenwacht richt pijlen op jongere... 14-11-2025
- Nieuwe campagne Slachtofferhulp... 13-11-2025
- Volkswagen en TeamNL lanceren... 12-11-2025
- Verkeersverwachtingen.nl zet... 12-11-2025
- Foam krijgt nieuwe merkidentiteit12-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

