Bureau Hotel L'Amour stelt liefde voor reclame centraal
- Bureaus
- 3 jan 2023 @ 07:41
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 3 jan 2023 @ 07:41
- Michiel van Zaane
Het nieuwe Amsterdamse creatief bureau Hotel L’Amour richt zich op ‘merken die geliefd willen worden’. Volgens de oprichters gedragen merken zich als stalkers in plaats van verleiders. Het Hotel wil daar verandering in brengen.
‘Gelukkig zien we een kentering in de markt en willen marketeers weer investeren in langlopende, opvallende campagnes, aldus Aad Kuijper, die eerder reclamebureau Alfred oprichtte. Valérie Dekeuwer wordt Managing Director van het nieuwe bureau. Ze komt van TBWA\Neboko waar ze als Business Director werkte voor diverse grote klanten. Het viertal is verantwoordelijk voor veel campagnes in de afgelopen jaren, voor Calvé, ABN/Amro, Unox, De Landmacht, Melkunie, Jumbo, Kruidvat, Heineken, Campina en Albert Heijn. Daarmee wonnen ze meerdere Gouden Loekies en Effies.
De eerste klant van Hotel L’Amour is al ingecheckt: Hema. ‘Een love brand bij uitstek waar we al onze liefde voor reclame in kwijt kunnen’, zegt Martijn van Marle. Bas Verheijen, CCO Hema: ‘De campagne die Peter en Martijn voor ons hebben gemaakt bij DDB Unlimited werkt heel goed voor Hema, dus we zijn blij dat we die nu kunnen voortzetten bij hun nieuwe bureau. En het zijn ook bijzonder aimabele mensen waar we gewoon graag mee werken. Die bureaunaam past goed bij ze.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Monks zijn wereldwijd B Corp gecertificeerd
- Zonnebankmaker JK Group lanceert 'recharge for everybody'
- Big Mac saus nu los te koop in fles
- Goud voor 'Stukje van mij' van KPN en Dentsu Creative bij...
- Wereldmuseum bepleit open blik naar de wereld
- Kellogg’s viert ochtendtypes met vrolijke ontbijtcampagne
Laatste Nieuws
- 'Een stukje van mij' van KPN en... 13-05-2025
- Mentos kiest HPB voor... 13-05-2025
- Campagne ‘Nee tegen vapen’ richt... 13-05-2025
- 12-05-2025
- Domino’s verheerlijkt overwerken met... 12-05-2025
- Employer branding campagne... 12-05-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management