Denksport puzzelt aan jonger publiek

- Bureaus
- 5 mrt 2026 @ 11:24
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 5 mrt 2026 @ 11:24
- Kel Koenen
Denksport start een doorlopende creatorcampagne om het puzzelmerk te verjongen en jongeren vaker aan het puzzelen te krijgen. Met de boodschap ‘Houd je koppie erbij met Denksport’ koppelt het merk puzzelen nadrukkelijk aan mentale gezondheid en dagelijkse rustmomenten.
Social agency team5pm ontwikkelt en begeleidt de campagne, terwijl mediabureau Zigt verantwoordelijk is voor de performance-marketing. Centrale rol in de campagne is weggelegd voor creator Simone Struijs, die bekendstaat om haar open content over mentale gezondheid en dagelijkse routines.
Struijs wordt het terugkerende gezicht van de activatie en laat haar volgers zien hoe puzzelen onderdeel kan zijn van een dagelijkse routine: van een rustige start van de dag tot korte momenten tussendoor om het hoofd leeg te maken en de concentratie te herstellen. Haar content wordt gedurende het jaar aangevuld met samenwerkingen met andere creators, die per campagneflight verschillende thema’s belichten.
Volgens Mariëlle Hoeks, Head of Marketing Benelux bij Keesing Media Group, sluit het initiatief aan bij een bredere behoefte onder jongeren. ‘Uit onderzoek van onder meer de Hersenstichting weten we dat puzzelen bijdraagt aan een betere concentratie, focus en aan ontspanning. Juist jongeren hebben behoefte aan dat soort momenten van focus en mentale ruimte in een druk bestaan.’
De keuze voor creators moet puzzelen een herkenbare plek geven in het dagelijks leven van een jongere doelgroep. ‘Met makers als Simone Struijs laten we zien hoe puzzelen op een lichte, herkenbare manier in hun dagelijks leven past, zonder het onnodig zwaar te maken’, stelt Hoeks.
Naast online content zet Denksport ook in op fysieke merkbeleving. De campagne wordt in 2026 versterkt met activaties op de festivals Pinkpop en Down The Rabbit Hole. Daarmee verbindt het merk zijn online zichtbaarheid met live interactie binnen dezelfde doelgroep.
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- GrandOptical lanceert ‘Zie het... 16-06-2026
- Stop met pleasen, start met kiezen15-06-2026
- Accenture haalt creatorbureau Whalar... 15-06-2026
- Meerlanden kiest AI-video voor... 15-06-2026
- InShared lanceert Thuis Juich... 12-06-2026
- Dentsu Creative wint Eneco-pitch12-06-2026
MarketingTribune Events
- 16jun 2026
Twinkle Topics
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

