Bol.com komt met contentplatform 'kersthuis'
- Content
- 7 dec 2017 @ 11:16
- Link
-
Redactie Contentmarketing
Redactie
MarketingTribune - VideoContent
- 7 dec 2017 @ 11:16
- Redactie Contentmarketing
Bol.com wil het ultieme kerst- en thuisgevoel creëren en lanceert daarom 'bol.com kersthuis'; een contentplatform dat volledig in het teken staat van de feestdagen.
Bol.com heeft een echt kersthuis gebouwd ingericht met verschillende artikelen uit de winkel van de website. Van het rendier in de tuin tot aan een sfeervol verlicht kerstdorp voor de open haard.
Op kersthuis.bol.com wordt de bezoeker ontvangen door het Nederlands-Belgisch gastduo Grietje & Dempsey. Zij geven een kijkje in het kerst(cadeau)assortiment en krijgen gasten op bezoek zoals foodies Vivan Reijs en Veronique Leysen en vloggers de Blond Tigers Elise & Vita. Doel is om samen met deze gasten de bezoeker vernieuwende tips voor een mooie kerst te geven.
Alle uitingen zijn geproduceerd in en om het kersthuis. Zo ook de tv-commercial, waar de kerstman een kijkje komt nemen en in zijn ontdekkingstocht door het bol.com kersthuis steeds meer onder de indruk raakt van wat de webwinkel allemaal te bieden heeft. Om het kersthuis echt tot leven te brengen is er nauw samengewerkt met bureaus (Etcetera, Born05, Lukkien). De campagne is sinds gisteren van start gegaan met een tv-commercial en verschillende vormen van content, zowel geschreven als video.
-
Redactie Contentmarketing
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/content/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- WWF en CPNB introduceren Groene... 17-06-2026
- Sportschool wordt flirtplek voor Gen Z16-06-2026
- Porsche opent werkplaats voor... 11-06-2026
- Robin Radar brengt AI-gedreven... 10-06-2026
- Land van Loetje presenteert Wim Kieft09-06-2026
- Megafestatie keert terug met nieuw... 09-06-2026
MarketingTribune Events
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

