Tattoo artiest verleidt millennial met Duvel art glass
- Content
- 8 sep 2020 @ 10:14
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Content
- 8 sep 2020 @ 10:14
- Sjaak Hoogkamer
De Nederlandse Morrison Schiffmacher – dochter van - heeft een limited edition Duvel artglas ontworpen. Influencer en storytelling specialist Storyboard koppelde Morrison aan het Belgische biermerk en ontwikkelde tevens de contentcampagne, bedoeld om jonge mensen te interesseren voor het biermerk.
De eerste 10.000 limited edition glazen waren al binnen 2 dagen uitverkocht. Na een uitgebreid matchmakingproces is tatoeëerder Morrison Schiffmacher door Storyboard gepresenteerd voor het ontwerpen van het artglas van de Duvel Collection.
Emilie Heesters, marketingmanager Duvel Moortgat: ‘Het voorstel van Storyboard om met Morrison te werken was verrassend en perfect passend bij onze visie. Morrison staat, net als Duvel, voor een combinatie van passie, goede smaak, ambacht en perfectie. Duvel wil met de iconische Duvel Collection een podium bieden aan artiesten en kunstenaars die een perfecte match zijn met het merk. Onderliggend moet de samenwerking ervoor zorgen dat een jonger publiek weer verliefd wordt op het bijna 150 jaar jonge merk. Waar in Belgie Duvel één van de meest gedronken speciaalbieren is, leek Duvel in Nederland steeds minder in overweging genomen te worden door de speciaalbier drinkende millenial. De campagne brengt hier direct verandering in.’
Waar in Belgie Duvel één van de meest gedronken speciaalbieren is, leek Duvel in Nederland steeds minder in overweging genomen te worden door de speciaalbier drinkende millennial.
Vorige week lanceerde Duvel het designerglas op het lanceringsevent in het NDSM-café. Haar vader, de bekende Henk Schiffmachter onthulde daar het design dat vereeuwigd was op een levensgrote muurschildering en Morrison nam daar van haar vader het eerste glas in ontvangst. Daarna deelde Morrison 100 door haar zelf gesigneerde glazen uit.
De komende week volgt een tweede oplage via Albert Heijn en ook komen er giftpacks beschikbaar via Gall en Gall. Ook de horeca zet het glas succesvol in om klanten via social media naar de zaak toe te trekken. Gasten krijgen daar een glas cadeau bij bestelling van 2 Duvel.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Woonsquare lanceert merkcampagne met... 16-01-2026
- Talpa Network en Glory starten... 07-01-2026
- TUI viert Nieuwjaar wereldwijd met... 31-12-2025
- Kerst 2025: Nog 4 internationale... 23-12-2025
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

