Ogilvy en Panenka steunen World Tree Day

  • Content
  • 21 mrt 2022 @ 08:13
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Ogilvy Social.Lab Amsterdam en onafhankelijk voetbalmagazine Panenka lanceren op 21 maart, World Tree Day, het initiatief Planting Goals. Deze dag benadrukt het belang van bomen voor zowel de mens als het milieu.

Iedere seconde verdwijnen wereldwijd drie voetbalvelden aan bos. Dat is niet alleen slecht voor onze planeet, maar ook voor voetbalfans die toen ze opgroeiden bomen vaak als doelpalen gebruikten. Panenka en Ogilvy Social.Lab besloten hier iets aan te doen zodat elke jonge voetballer de doelpaal van de natuur kan ervaren.

Bij het Panenka magazine van april 2022 ontvangen abonnees een pakketje met boomzaden. Aan de hand van eenvoudige instructies wordt de lezers gevraagd om de goals van de toekomst te planten. Het is zo eenvoudig als een zaadje in een gat planten, zeven grote stappen zetten en daar het tweede zaadje in een ander gat planten. De zeven grote stappen vertegenwoordigen de afstand tussen de twee palen van een echte voetbalgoal.

De campagne start in Spanje met de lancering van het tijdschrift en wordt wereldwijd uitgerold met de steun van ex-voetballers, influencers, voetbalfans, sportjournalisten en milieuactivisten. Het uiteindelijke doel is om wereldwijd duizenden goals te planten.

De #PlantingGoals campagnevideo is hier te zien.

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/content geeft elke dag inzicht en duiding over de geïntegreerde inzet van (relevante) content voor het realiseren van duurzame klantrelaties (b2b en b2c). Content marketing is de bindende strategie om op het juiste moment met de juiste content op het juiste kanaal met een klant in contact te staan.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken