Unox Nieuwjaarsduik groeit wereldwijd naar 185 locaties

- Sponsoring
- 12 dec 2025 @ 16:02
- Link
-
Tamara de Vos
Allround redacteur
BBP Media - Geen tag
- 12 dec 2025 @ 16:02
- Tamara de Vos
Op 1 januari 2026 wordt de Unox Nieuwjaarsduik op een recordaantal van 185 locaties georganiseerd, waaronder 17 in het buitenland. Tijdens de landelijke aftrap in Scheveningen verzamelden zich ruim 40 organisatoren uit binnen- en buitenland voor een zogeheten ‘heldenduik’.
Volgens Stichting Nieuwjaarsduiken Nederland vinden er deze keer 26 duiken voor het eerst plaats, onder andere in Florida, Spanje, Oostenrijk en Litouwen. In laatstgenoemd land doen 1.500 militairen mee aan een gezamenlijke duik. Binnen Nederland zijn er nieuwe locaties in onder meer Grijpskerk, Balkbrug, Heerde, Leusden, Eemnes, Oudendijk, Mierlo en Maastricht.
Traditie en merkactivatie
De Unox Nieuwjaarsduik is volgens voorzitter Alex Schuttert uitgegroeid tot een internationaal fenomeen: ‘Samen dingen vieren is belangrijk voor een samenleving. Een duik, een muts, een kom soep – het lijkt klein, maar het werkt groots.’ Namens Unox licht Bibianne Roetert toe: ‘De nieuwjaarsduik staat voor saamhorigheid, optimisme en samen iets avontuurlijks doen. In een tijd waarin veel mensen verlangen naar meer verbinding, is dit een ongecompliceerd voorbeeld van “we doen het samen”.’
Scheveningen opnieuw bij Beelden aan Zee
De traditionele duik in Scheveningen vindt ook dit jaar niet plaats bij het Kurhaus, vanwege bouwwerkzaamheden aan de boulevard. De locatie blijft ter hoogte van museum Beelden aan Zee.
Het is te hopen dat het deze keer op alle plekken door kan gaan. Tijdens de vorige editie waren er 40 locaties, waaronder Scheveningen, waar de Nieuwjaarsduik niet plaats kon vinden door harde wind en sterke stroming.
Beeld: Unox / Arie Kievit
-
Tamara de Vos
- Werkt bij: BBP Media
- Functie: Allround redacteur
- Website:https://bbpmedia.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Unox Nieuwjaarsduik groeit... 12-12-2025
- Nieuwe deal voor Oranje:... 10-12-2025
- PSV-kersttrui maakt comeback met... 08-12-2025
- Rabobank nieuwe hoofdsponsor van... 03-12-2025
- Moët & Chandon krijgt nieuwe... 26-11-2025
- Conclusion wordt training partner FC... 26-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

