AA Drink nieuwste partner van World Padel Tour Amsterdam Open
- Sponsoring
- 22 aug 2022 @ 13:36
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 22 aug 2022 @ 13:36
- Michiel van Zaane
AA Drink heeft een contract ondertekend waarmee de sportdrank-specialist zich twee jaar aan de World Padel Tour Amsterdam Open verbindt. Als partner van dit internationale padeltoernooi positioneert het bedrijf zich binnen de padelwereld.
Eerder al sloot AA Drink een contract met KNLTB Padel, waarmee ze onder andere zichtbaar zijn bij Copa de Padel. Claire Pastoor, Brand Manager bij AA Drink: ‘AA Drink richt zich steeds meer op de individuele sporter, daar valt voor ons ook de padelspeler onder. Vandaar het partnership met World Padel Tour Amsterdam, met dit grootste padelevent van Nederland bereiken we de topsporters, de padelliefhebbers en de amateurspelers. Het Wildcard-toernooi van World Padel Tour Amsterdam is daarom een belangrijk onderdeel van onze strategie.’ Vorige maand lanceerde AA Drink een nieuwe campagne ‘Ready for More’, waarmee de sportdranken bij de individuele sporter onder de aandacht worden gebracht. AA Drink staat sporters bij voor, tijdens en na de activiteit.
John van Lottum, toernooidirecteur van de World Padel Tour Amsterdam Open: ‘We zijn ontzettend blij met het toetreden van AA Drink. Een herkenbaar, authentiek sportmerk, dat op deze manier helpt de padelsport nog verder te ontwikkelen.’
World Padel Tour Amsterdam Open wordt dit jaar voor het eerst georganiseerd in Nederland. De beste padelspelers ter wereld komen van 28 september tot en met 2 oktober naar de Centrale Markthal in Amsterdam voor dit internationale toernooi.
Foto: John van Lottum en Claire Pastoor.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Vitesse brengt ode aan supporters in... 06-08-2025
- Tour of Holland na 21 jaar terug met... 29-07-2025
- PSV en Coca-Cola verlengen... 28-07-2025
- Amazon verlengt sponsoring Uefa... 24-07-2025
- Sport, muziek en cultuur in het Rabo... 15-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers