31 kanshebbers voor een Effie Award 2024

- B2b
- 12 sep 2024 @ 10:16
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 12 sep 2024 @ 10:16
- Michiel van Zaane
31 cases maken kans op een Bronzen, Zilveren of Gouden Effie Awards. Op donderdag 14 november wordt bekend worden wie een plek op het podium verdient en een Effie in de wacht sleept.
Direct na het sluiten van het aanmeldproces zijn de vakjury’s van de zeven categorieën van de Effie Awards gestart met het jureren van de cases. De zestig juryleden, zowel vertegenwoordigers van de bureau- en adverteerderszijde als onafhankelijke onderzoekers, beoordelen de cases aan de hand van de specifieke eisen die per categorie gelden. Uit de selectie van de vakjury’s selecteert de hoofdjury, bestaande uit de nieuwe hoofdjuryvoorzitter Conny Braams, onafhankelijk hoofdjurylid Hans Middelhoek en de voorzitters van de acht jury's, de uiteindelijke winnaars.
Hoofdjuryvoorzitter Braams geeft aan ernaar uit te kijken om samen met de juryleden de cases te beoordelen en de meest betekenisvolle marketinginspanningen van dit jaar te selecteren. ‘Het is fantastisch om te zien dat er dit jaar een brede spreiding is over alle zeven categorieën, waaronder de nieuwere categorieën zoals Branded CX, Succesvolle Introductie en Impactvolle Propositie. Daarnaast valt op dat er niet alleen veel inzendingen zijn in de categorie Merk, maar ook dat veel cases het belang van marketing voor de maatschappij onderstrepen. Dit jaar maken maar liefst vijf cases kans op de Maatschappelijke Plus, een speciale erkenning voor campagnes met een duurzame impact.’
De uitreiking vindt op 14 november plaats in Circa Amsterdam.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 50, 202512-12-2025
- Marketingtransfers week 49, 202505-12-2025
- Sanne Hartman (Ovivio): 'Je kunt het... 01-12-2025
- Marketingtransfers week 48, 202528-11-2025
- Imke Walenberg nieuwe hoofdredacteur... 24-11-2025
- Marketingtransfers week 47, 202521-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

