Drie nieuwe GVR Coqs d’Honneur uitgereikt

  • Bureaus
  • 7 feb 2023 @ 15:15
  • Link
  • Peter van Woensel Kooy
    Peter van Woensel Kooy

    senior redacteur, merk-expert
    MarketingTribune
  • AwardsCreatie

Drie vakgenoten zijn benoemd tot GVR Coq d’Honneur, ofwel 'Haan'. 'Drie nieuwe deelnemers aan het Genootschap. Hear hear voor deze drie 🐓', reageert GVR-lid Willem Albert Bol, die het bijbehorende Hanendiner bijwoonde.

Drie vakgenoten die het verschil maken, vindt de benoemingscommissie. Uit Bols notities:

* Isabel Boerdam vecht vol passie voor vega. Eerst als influencer, toen haar eigen bureau en langzaam maar zeker een vega beweging. 

* Kyra Roest is zo’n groot liefhebber van het vak dat zij er bergen voor verzet. Zelf heb ik mogen ervaren als haar opvolger bij IAA Nederland. Maar vanavond werd ze extra in het zonnetje van Cannes gezet voor Embassy of Dutch Creativity.

* Last (and never least) van de drie Coq’s is Patritia Pahladsingh. Zij verdient dit voor haar jaren sterke presence in de reclame. Zij vertelde dat inclusiviteit op gender en kleur haar de laatste jaren extra heeft gedreven.

'Dank Jip Samhoud, Johan van der Zanden en GVR bestuur voor weer organiseren van deze bijzondere avond. Dank Ruud de Langen en Boris Nihom voor jullie gastvrijheid', aldus W.-A. Bol.

Maar dat was nog niet alles. De Coq de Grand Honneur ging naar Dept-oprichter Manuel en GVR benoemde Jonge Hanen. Lees hier verder.

Het Genootschap van Reclame (GVR) werd in 1923 opgericht. Op dit moment organiseert GVR twee tot drie keer per jaar besloten activiteiten voor genodigden in het reclamevak. Het genootschap bestaat momenteel uit een honderdtal leden. Het bijzondere van de huidige samenstelling van het ledenbestand van het GVR is dat het Genootschap vertegenwoordigers van reclamebureaus, opdrachtgevers, PR-bureaus, onderwijs en wetenschap bij elkaar brengt. Alle leden van GVR leveren een actieve bijdrage aan het communicatievak en hebben hun sporen verdiend. Hierdoor worden actuele onderwerpen vanuit verschillende invalshoeken belicht en besproken. Het Genootschap wordt geleid door een bestuur, momenteel bestaande uit Jip Samhoud (voorzitter), Lobke Hidding, Sanne Kruikemeier, Johan van der Zanden, Inge Ligthart, Debora van der Zee en Henriette van Swinderen.
(PvWK, foto's: W.-A. Bol)

John van der Zanden spreekt namens het GVR de vers bekroonde 'Haan' Isabel Boerdam digitaal toe. Boerdam van Green Food Lab legt momenteel de complete 'Carretera Panamericana' ofwel de Pan-American Highway af: van de Noord- naar de Zuidpool per eigen busje.






Peter van Woensel Kooy

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken