Gouden Empire- tram in Amsterdam op Prinsjesdag
- Design
- 15 sep 2015 @ 08:45
- Link
-
Redactie Design
Redactie
MarketingTribune - Interactie
- 15 sep 2015 @ 08:45
- Redactie Design
In Amsterdam rijdt vandaag een 30 meter lange variatie op de Gouden Koets: een gouden tram. Televisiezender FOX en JCDecaux presenteren de tram als startschot voor het tweede seizoen van de serie Empire. Het 30 meter lange voertuig toont hoofdrolspelers Terrence Howard (Lucious Lyon) en Taraji P. Henson (Cookie) tegen een uit het straatbeeld knallende gouden achtergrond.
Mochten de koning en de koningin vandaag - op Prinsjesdag - vanwege het verwachte onstuimige geen plaats kunnen nemen in de echte Gouden Koets, dan bieden Fox en JCDecaux de tram aan als vervanger. De ceremonie kan voor de gelegenheid bovendien worden verplaatst naar het Paleis op de Dam, aldus de initiatiefnemers.
De dramaserie Empire – rond de interne familiestrijd over de erfenis van een hiphopimperium dat miljarden waard is – is vanaf 29 september elke dinsdag te zien om 22.00 uur.
-
Redactie Design
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/design/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

