Spotler Group neemt Buckles over

- Online
- 29 nov 2023 @ 14:18
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- Geen tag
- 29 nov 2023 @ 14:18
- Redactie MarketingTribune
Spotler Group neemt Buckles, de ontwikkelaar van een (internationaal) connectieplatform, over. Hierdoor kunnen klanten van Spotler eenvoudig diverse platformen met elkaar koppelen.
Buckles.io heeft zich gespecialiseerd in E-commerce Platforms, E-mail Service Providers en Customer Data Platforms connecties. Inmiddels heeft Buckles 300+ connecties en verwerkt het SaaS platform miljoenen orders per maand. Onder de motorkap van Buckles.io zit een zelf ontwikkelde intelligente motor.
De samenwerking tussen Buckles en andere bedrijven binnen de Spotler Group (Spotler Nederland en Squeezely) zorgde ervoor dat de wegen van beide organisaties elkaar regelmatig kruisen. De filosofie achter het Buckles platform past binnen de visie die de Spotler Group heeft op software ontwikkeling en dat leidde tot geflirt, verkennende gesprekken, intensievere samenwerking en uiteindelijk tot een acquisitie
Lee Chadwick, CEO van de Spotler Group: ‘Ik ben erg enthousiast over de mogelijkheden die het Buckles connector platform ons en onze klanten biedt. Buckles geeft ons de mogelijkheid om snel en gemakkelijk verbindingen te leggen tussen onze producten en de buitenwereld, waardoor we snel gegevens kunnen binnenhalen om slimmere segmenten te voeden en voortdurend de juiste boodschap via het juiste kanaal aan de juiste persoon op het juiste moment af te leveren.’
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Nederlandse e-commerce groeit - Ikea en MediaMarkt nieuw in...
- [column] De schizofrene ziel van de AI-industrie
- AI-modus komt naar 'Google Zoeken' in Nederland - Nieuwe AI...
- Polestar lanceert filmische onthulling met Alexander Skarsgård
- [onderzoek] Vertrouwen Gen Z in social media bijna gelijk aan...
- Humor en gedragspsychologie tegen cybercrime
Laatste Nieuws
- OBA lanceert nieuw digitaal huis... 17-10-2025
- BMW zoekt monteurs via Reddit en fora15-10-2025
- Humor en gedragspsychologie tegen... 15-10-2025
- Adobe lanceert tool voor... 15-10-2025
- Nederlandse e-commerce groeit - Ikea... 09-10-2025
- AI-modus komt naar 'Google Zoeken'... 08-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Ontdek de kracht van merkactivatie
- Boost je omzet met deze top 10 marketing automations
- Boost engagement & retention with proven gamification strategies
- AI Alone won't save CX. Resolution will.
- Een bewust slanker technologielandschap
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- Retail transformeren voor de toekomst: gids voor Unified Commerce
- De basis voor omnichannel succes