Arkin kiest voor Café Society en Gardeners
- Bureaus
- 19 jul 2019 @ 10:49
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - CommunicatiePromotiePitchesRecruitmentCampagnes
- 19 jul 2019 @ 10:49
- Jeroen Mirck
Café Society en The Garderens hebben samen de pitch gewonnen voor Arkin, een van de grootste GGZ-bedrijven in Nederland. De bureaucombinatie wordt verantwoordelijk voor de nieuwe arbeidsmarktcampagne die tevens wil bijdragen aan de normalisering van mensen met een psychisch of verslavingsprobleem.
Met elf verschillende specialisaties op het gebied van psychiatrie en verslavingszorg, waaronder bekende merken als Jellinek en Mentrum, biedt Arkin basis-GGZ en specialistische GGZ voor mensen van alle leeftijden. Daarnaast is het een opleidingsinstituut en verricht het wetenschappelijk onderzoek.
Leonie Fotiadis, online marketing-adviseur van Arkin: 'Café Society en The Gardeners hebben ons tijdens onze bureauoriëntatie verrast met een goed doordachte strategie en een ijzersterk creatief idee, waarmee we onze elf verschillende merken in de spotlights kunnen zetten en waarmee we het stigma van ‘gekke’ mensen willen veranderen.'
Focus op maatschappelijke impact
Café Society is een communicatieadviesbureau met een focus op merken met maatschappelijke impact. Het bureau gelooft in de synergie van strategisch en creatief denkvermogen en bouwt daarmee de fundamenten voor een sterk merk dat stakeholders verbindt en medewerkers motiveert.
The Gardeners is een full-service agency met een creatief hart. Het bureau ontwikkelt campagnes die nieuwswaardig zijn (PR) en mensen graag willen delen (social media). Een zelfbenoemde one-stop-shop voor overall strategie en advertising, activaties en marketing-PR.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Friday Foundry wil jong creatief... 13-03-2026
- Yoga-leggings kleuren Amsterdam13-03-2026
- Weleda stelt Team5pm aan als social... 12-03-2026
- SOS Kinderdorpen kiest Gardeners als... 11-03-2026
- Adnight introduceert dagprogramma... 11-03-2026
- Pan-Europese campagne voor... 11-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

