Wie had dat gedacht: ex-miljonair Hans is terug
- Bureaus
- 5 aug 2019 @ 10:42
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - ZakelijkSmartphoneCampagnes
- 5 aug 2019 @ 10:42
- Lucas Boon
In de nieuwe tv-commercial van KPN is de hoofdrol weggelegd voor ex-miljonair Hans, bekend uit eerdere commercials van Telfort. In het spotje van KPN laat Hans zien hoe je zonder veel te betalen nog steeds kunt genieten.
'Wie had dat gedacht: van een privéstrandje naar all-inclusive met een bandje', zijn de eerste woorden in de nieuwe KPN-commercial. Met zijn gezin geniet Hans van een vakantie in het zwembad en aan het buffet. Voor consumenten die deze maand een KPN-abonnement met Samsung S9 afsluiten heeft Hans een toepasselijk cadeau in petto: de Hansdoek, een handdoek om strandbedjes mee bezet te houden.
De Hansdoek.
De Telfort-reclamereeks werd in 2011 bedacht door reclamebureau N=5. De campagne viel regelmatig in de prijzen, onder meer met één gouden en drie bronzen Effies. Het huidige bureau van KPN is Achtung mcgarrybowen.
Sinds mei zijn Telfort en KPN samengegaan, maar voor de abonnees van Telfort is er niets veranderd, stelt de provider in een persverklaring. 'Consumenten die houden van goede aanbiedingen hoeven niets te vrezen. Of zoals Hans zegt: 'Ook nu Telfort KPN wordt, blijven er genoeg slimme deals te vinden.''
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- 12-05-2025
- Domino’s verheerlijkt overwerken met... 12-05-2025
- Employer branding campagne... 12-05-2025
- Wereldmuseum bepleit open blik naar... 09-05-2025
- Kellogg’s viert ochtendtypes met... 09-05-2025
- Otrium viert outletgeluk met... 09-05-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management