easyJet introduceert 'Sneakairs'

- Online
- 13 mei 2016 @ 12:06
- Link
-
Redactie Online
Redactie
MarketingTribune - Innovatie
- 13 mei 2016 @ 12:06
- Redactie Online
easyJet heeft een prototype van de 'Sneakair' ontwikkeld: een slimme sneaker met ingebouwde technologie waarmee reizigers gemakkelijk steden kunnen ontdekken. Het apparaatje in de schoen maakt via Bluetooth contact met de smartphone van de gebruiker en wijst hem of haar de weg door kleine trilsensoren in de schoen te activeren. Zo betekent een trilling in de linkerschoen dat de reiziger naar links moet. De 'Sneakairs' zijn op donderdag 12 mei gepresenteerd tijdens het Barcelona Street Project. Met de schoenen kunnen reizigers de mooiste plekjes in de stad bezoeken zonder dat zij daarbij op een kaart of telefoon hoeven te kijken.
Het prototype van de 'Sneakair' wordt verder ontwikkeld zodat passagiers de schoenen in de toekomst mogelijk aan boord kunnen aanschaffen. De schoen werd donderdag getest tijdens het Barcelona Street Project evenement, waarbij het testpanel naar highlights zoals Gaudi's Casa La Pedrera en Casa Batlló ging zonder daarbij constant op de kaart te hoeven kijken.
Reizen makkelijker maken
Om reizen voor haar 70 miljoen passagiers makkelijker te maken, zet easyJet techniek op verschillende manieren in. Zo helpt de luchtvaartmaatschappij passagiers de weg te vinden op luchthavens met de 'Mobile Host', een feature van de award winnende easyJet-app. De 'Mobile Host', die sinds april ook beschikbaar is voor reizigers op Schiphol, leidt passagiers bijvoorbeeld naar de gate en geeft informatie over gate-nummers en bagagebanden. Zo'n 80% van alle easyJet-passagiers kan op dit moment gebruik maken van de 'Mobile Host'. Om notificaties te ontvangen, moeten passagiers eerst via de app inchecken. iPhone- en Android-gebruikers kunnen de easyJet-app gratis downloaden.
Draagbare technologie is ook niet nieuw voor easyJet. In november vorig jaar presenteerde de luchtvaartmaatschappij uniformen voor cabinepersoneel en technici waarin draagbare technologie is geïntegreerd. Deze futuristische uniformen verbeteren de communicatie- en veiligheidsprocedures.
-
Redactie Online
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/online/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- [column] Digital Cleanup Day: 4 voordelen van een digitale...
- Onderzoek: grote discrepantie B2B inkopers en verkopers
- Interpolis komt met vervolg op campagne telefoongebruik...
- Rechtbank Amsterdam tikt Facebook op de vingers over...
- Notitieblok Nederlandse delegatie SXSW 2023 biedt inspiratie
- Salesforce lanceert Einstein GPT
Laatste Nieuws
- OpenAI onthult nieuw GPT-4-taalmodel23-03-2023
- Onderzoek: grote discrepantie B2B... 20-03-2023
- Interpolis komt met vervolg op... 16-03-2023
- Salesforce lanceert Einstein GPT16-03-2023
- Rechtbank Amsterdam tikt Facebook op... 15-03-2023
- Notitieblok Nederlandse delegatie... 14-03-2023
MarketingTribune Events
- 16mei 2023
Branded Content Event
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day