Robeco verlengt partnership Concertgebouw met 3 jaar
- Sponsoring
- 5 feb 2015 @ 14:42
- Link
-
Redactie Sponsoring
Redactie
MarketingTribune - SponsoringKunst & CultuurPartnership
- 5 feb 2015 @ 14:42
- Redactie Sponsoring
Robeco en Het Koninklijk Concertgebouw zullen ook de komende drie jaar de Robeco SummerNights organiseren. De samenwerking die al sinds 1988 loopt, won in 2014 een oeuvreprijs tijdens de SponorRingen.
Roderick Munsters, CEO van Robeco: ‘Ik ben uitermate trots op de Robeco SummerNights die al sinds jaar en dag een zeer eigen en stabiele plaats innemen in het groeiende aanbod aan zomerfestivals. De programmering is ieder jaar zomers en anders, maar de kwaliteit en de toegankelijke aard van de concerten zijn een herkenbaar gegeven. Inmiddels al zevenentwintig jaar.’
Simon Reinink, algemeen directeur van Het Concertgebouw: ‘Wij zijn enorm opgetogen met het voorzetten van onze succesvolle samenwerking met Robeco. Muziek verbindt ons met elkaar. Met Robeco en met ons publiek. Bij de Robeco SummerNights zien we dit terug in het gevarieerde publiek dat in de zomer Het Concertgebouw bezoekt. De SummerNights Live! evenementen rondom de concerten verbinden publiek en musici met elkaar in een informele setting. Daarnaast staan er dit jaar veel musici op het podium met een sterke onderlinge (familie)band. Het Concertgebouw, dat voor 95% privaat is gefinancierd is, prijst zich buitengewoon gelukkig met Robeco als trouwe sponsor van dit jaarlijkse evenement.’
De Britse singer-songwriter Laura Mvula opent met het Metropole Orkest op zaterdag 27 juni 2015 de 27e editie van de Robeco SummerNights. Met een eigenzinnige combinatie van jazz, gospel en soul gaat de jaarlijkse zomerprogrammering van Het Koninklijk Concertgebouw van start. Tussen 27 juni en 30 augustus zijn er meer dan 80 concerten in de genres klassiek, pop, jazz en wereldmuziek. Kaarten zijn vanaf morgen, vrijdag 6 februari, te koop.
-
Redactie Sponsoring
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/sponsoring/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Tour of Holland na 21 jaar terug met... 29-07-2025
- PSV en Coca-Cola verlengen... 28-07-2025
- Amazon verlengt sponsoring Uefa... 24-07-2025
- Sport, muziek en cultuur in het Rabo... 15-07-2025
- Nike's Oranje Fatalis-campagne voor... 09-07-2025
- Rabobank Utrecht nieuwe partner... 04-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers