CCC hoofdsponsor van Marianne Vos
- Sponsoring
- 10 sep 2018 @ 00:08
- Link
-
Redactie Sponsoring
Redactie
MarketingTribune - SponsorshipSport
- 10 sep 2018 @ 00:08
- Redactie Sponsoring
Topwielrenster Marianne Vos heeft een nieuwe shirtsponsor. Ze rijdt vanaf volgend seizoen in het shirt van CCC, de nieuwe hoofdsponsor van haar huidige ploeg WaowDeals.
'Ik zie haar de komende drie tot vijf jaar als kopvrouw binnen onze ploeg', stelt teammanager Eric van den Boom tegenover de NOS. Schoenenfabrikant CCC wordt de komende drie jaar hoofdsponsor van de ploeg van de voormalig olympisch, wereld- en Europees kampioene. De deal kwam volgens hem in een paar weken rond.
CCC is geen onbekende in het wielrennen. Het Poolse bedrijf heeft sinds 2006 een pro-continentale ploeg, die net zolang bestaat als de formatie van Vos. De ploeg haalde dit jaar dankzij Jan Tratnik de overwinning binnen in de Volta Limburg Classic en nam meerdere keren deel aan de Amstel Gold Race.
Afgelopen zomer maakte CCC bekend mannenploeg BMC over te nemen. Die mannenequipe wordt gebouwd rondom olympisch kampioen Greg Van Avermaet. Vos en haar team gaan de vrouwentak van deze WorldTour-ploeg vormen.
-
Redactie Sponsoring
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/sponsoring/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- a.s.r. zet ouders en kinderen aan... 25-04-2025
- Total 90-shirt maakt iconische... 18-04-2025
- Coca-Cola nieuwe Official Partner... 10-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management