Mercedes-Benz Trucks kiest Fightclub
- Bureaus
- 18 nov 2020 @ 09:57
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Nieuwe klant
- 18 nov 2020 @ 09:57
- Sjaak Hoogkamer
Het automerk gaat na een uitgebreide pitch onder zeven bureaus haar marketing- en communicatiebelangen de komende jaren onder te brengen bij Fightclub. Het Bredase Brand & Performance Agency ontwikkelt on- en offline campagnes, PR, content creatie en CRM.
Fightclub gaat Mercedes-Benz Trucks bovendien begeleiden bij de implementatie van Salesforce als CRM tool waarmee de volgende stap in dataverzameling en analyse gezet kan worden.
Pragmatisch
Martyn Fuite, Communicatiemanager bij Mercedes-Benz Trucks Nederland: ‘Wat ons vooral aanspreekt in Fightclub is de pragmatische manier van werken, het no nonsens karakter van het bureau, de visie op CRM en het resultaatgerichte werken waarbij we vol gaan inzetten op concrete vooraf afgesproken KPI’s. Ook het allround karakter van Fightclub met betrekking tot de door ons gewenste diensten en hun ervaring met dealer gestuurde organisaties zijn voor ons belangrijke argumenten geweest in de besluitvorming’.
Sander van der Hagen, Strategy Lead bij Fightclub: ‘Dit was een pitch waar we met veel plezier aan hebben gewerkt met het hele team. Een mooi merk, een duidelijke visie en meteen een leuke wisselwerking met het Mercedes-Benz Trucks team. We zijn er super trots op dat wij dit mogen gaan doen.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Philips leert kinderen repareren met... 23-12-2025
- Fashion statement tegen Cobra-vuurwerk22-12-2025
- Nieuw agency of record voor Sweco19-12-2025
- Aanbesteding gemeente Almere... 19-12-2025
- FarmCamps speelt in op vakantiestress18-12-2025
- Campagne haalt stigma van... 18-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

