SteamTalmark wint RAD Award voor campagnevideo DJI

- Bureaus
- 30 jan 2024 @ 08:19
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 30 jan 2024 @ 08:19
- Michiel van Zaane
De campagnevideo ‘Er zit meer achter het werken bij DJI’ is in Londen bekroond met een RAD Award in de categorie ‘Single use of Video’.
Employer branding bureau SteamTalmark ontwikkelde deze campagne in opdracht van Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) met als doel DJI te etaleren als interessante werkgever. De RAD Awards zijn de Britse vakprijzen voor het beste werk in recruitment advertising en staat open voor buitenlandse inzenders.
Volgens de jury is SteamTalmark erin geslaagd om overtuigend te laten zien dat werken in gevangenissen en andere inrichtingen professioneel verrijkend en maatschappelijk relevant is, door weg te blijven van clichés als rinkelende sleutelbossen en patrouilleren over cellengangen. De inzending werd aangeduid als ‘impactvol, emotioneel en krachtig’.
Client Director Onno Gout van SteamTalmark is erg blij met de onderscheiding. Gout: ‘We hebben ons best gedaan om te tonen dat werken bij DJI méér is dan het op eerste gezicht lijkt, en dat het juist draait om de niet direct zichtbare aspecten zoals werken aan veiligheid en samenwerken aan de terugkeer in de maatschappij. Het is geweldig dat deze boodschap zelfs in een internationale context goed blijkt over te komen. Ook voor DJI is de onderscheiding een opsteker. DJI is relatief onbekend als werkgever en we wilden met de campagne mensen prikkelen om voorbij vooroordelen te kijken en te ontdekken wat het werk bij DJI nu écht inhoudt. Het is het fantastisch dat de campagne nu ook internationaal in de spotlights komt te staan.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Vodafone kiest Indie voor 'Oh yeah'-campagne
- Sire rekent af met vooroordelen ouderdom
- MediaMarkt kiest Serviceplan als nieuw creatief bureau
- Candid in financieel zwaar weer - moet ex topman uitkopen
- [column] Gut Amsterdam neemt loopje met waarheid Hertog Jan
- ASN Bank trapt rebranding af met nieuwe campagne
Laatste Nieuws
- ‘We bouwen aan een cultuur waarin... 04-07-2025
- Kruidvat kiest Ace voor social... 04-07-2025
- MediaMarkt kiest Serviceplan als... 03-07-2025
- Candid in financieel zwaar weer -... 02-07-2025
- Reclamecampagne vol droge humor te... 01-07-2025
- ASN Bank trapt rebranding af met... 01-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers