Blokker blij met 200ste Ochama-afhaalpunt
- Food-en-retail
- 5 apr 2023 @ 10:30
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - KlantFood
- 5 apr 2023 @ 10:30
- Peter van Woensel Kooy
Blokker en Ochama kondigen een belangrijke mijlpaal aan die is bereikt met de opening van het 200ste Ochama-Blokker afhaalpunt in Goirle.
De samenwerking heeft de verwachtingen naar eigen zeggen overtroffen, aangezien het oorspronkelijke doel was om binnen een maand 50 afhaalpunten te openen. De twee partijen streven ernaar om nog meer Blokker winkels toe te voegen aan het gezamenlijke oppiknetwerk en willen eind juni 2023 100.000 bestellingen hebben uitgevoerd.
De pilot van de samenwerking begon in 2022: kopen in de webwinkel van Ochama, afhalen bij Blokker met als doel het gemak van online en fysiek winkelen voor de consument samen te voegen. Inmiddels is de samenwerking door het hele land uitgerold.
'Sinds de start van onze samenwerking hebben we een aanzienlijke stijging gezien van zowel de omzet als het aantal bestellingen', licht Danny Zhang, CEO van Ochama toe. 'Consumenten waarderen ons assortiment en we zien daarbij ook nieuwe bezoekers naar de winkels komen. De samenwerking tussen Blokker en Ochama heeft de winkelbeleving zo naadloos en eenvoudig mogelijk gemaakt. We kijken er naar uit om onze samenwerking met Blokker verder uit te breiden om verdere groei te realiseren en om nieuwe en bestaande klanten een unieke omnichannel winkelervaring te bieden'
'Blokker en Ochama zijn een perfecte match in deze strategische samenwerking, omdat we ons allebei richten op het optimaal aanbieden van gemak aan onze klanten door altijd online of om de hoek aanwezig te zijn. We zijn enorm enthousiast over het succes van dit nieuwe concept in Nederland', vult Jeanine Holscher, CEO van Blokker, blij aan.
(PvWK, bronnen: Blokker en Ochama)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- Jeanine Holscher
- winkelbeleving
- CEO
- Blokker
- pick up point
- 200
- integratie
- blij
- retail
- Danny Zhang
- samenwerking
- Ochama
- beleving
- online
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Loetje lanceert 'Gewoon lekker vertrouwd - Sinds 1977'
- DJ ruilt hakken op beat in voor hakken in keuken
- Hornbach stuurt speelgoedbox vol tuininspiratie door het land
- Goeiezaak richt The Culinary Agency op voor horecaketens
- MediaMarkt lanceert eigen mobiel merk Let’s Go Mobile
- Eerste Statiegeld Retourshops open in Rotterdam en Amsterdam
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Magnum breidt uit met utopia-smaken 09-05-2025
- Kookboek Porsche viert Nederlands... 09-05-2025
- Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up... 07-05-2025
- Grolsch lanceert Feestweizen voor... 07-05-2025
- TikTok-campagne Spar speelt in op... 07-05-2025
- Desperados zoekt 'Head of Latin vibe'07-05-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management