Ocean Outdoor mediapartner European Para Championships

  • Media
  • 27 jun 2023 @ 09:27
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Ocean Outdoor Nederland wordt mediapartner van de European Para Championships. De aanbieder van DOOH-oplossingen laat met hun digitale schermen het publiek kennis maken met parasporten.

Xavier Tilman, CEO Ocean Outdoor Nederland, geeft aan: ‘Ocean is een groot sportliefhebber en is verheugd om bij te dragen aan de grootsheid van dit fantastische evenement met onze schermen. Samen creëren we een ultieme sportbeleving in en om Rotterdam. We wensen de sporters veel succes op dit fantastische podium!’

Jeroen Straathof, toernooidirecteur van de European Para Championships: ‘We zijn erg blij met dit partnership, omdat het ons de kans biedt om de parasporten aan een groot en divers publiek te kunnen tonen. Dankzij de digitale schermen langs grote Nederlandse snelwegen en in de binnenstad van Rotterdam en omgeving kunnen we geanimeerde aankondigingen van het evenement en korte video's laten zien. Daarnaast zullen we minimaal twee sportfinales live streamen op grote schermen in het hart van de stad. Op deze manier brengen we de parasport niet alleen naar Ahoy of de city center-courts, maar ook naar mensen tijdens het shoppen, sightseeing of op weg naar het werk. Dit is baanbrekend voor de parasport en een prachtige manier om zoveel mogelijk mensen in aanraking te laten komen met de European Para Championships.’

Tijdens de European Para Championships worden tien verschillende parasporten gebundeld. In het Para cycling, Para archery, Para badminton, Wheelchair tennis, Boccia, Goalball, Wheelchair basketball, Para judo, Shooting para sport en Para taekwondo wordt gestreden om het Europees kampioenschap. Het multisport evenement atleten de kans om te strijden om de gouden medailles, maar ook om kwalificatiepunten of directe kwalificatie voor de Paralympische Spelen 2024 in Parijs te verdienen.

Foto: Albert-Jan Smid, Director Partnerships EPC (l) & Xavier Tilman, CEO Ocean Outdoor Netherlands (r).

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/media houdt je dagelijks op de hoogte van het laatste medianieuws, met actualiteiten, trends, achtergronden en opinies over zowel de mediakanalen zelf als de strategieën om als marketeer meer bereik te genereren.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken