Management neemt PXR Media over

- Media
- 19 dec 2025 @ 05:55
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 19 dec 2025 @ 05:55
- Kel Koenen
Het management van PXR Media heeft het mediabedrijf per 17 december 2025 overgenomen. CEO Ernst Keyzer en CFO Marc Pultrum verwerven het bedrijf samen met investeringsmaatschappij NewPort Capital. De aandelen zijn overgedragen door de voormalige eigenaren Rob Kurvers en Pascal Batelaan.
Met de management buy-out krijgt PXR Media een nieuwe aandeelhoudersstructuur, terwijl de strategische koers volgens het bedrijf ongewijzigd blijft. De overname moet vooral ruimte bieden voor verdere groei, professionalisering en investeringen in innovatie, technologie en talent.
Volgens Ernst Keyzer, CEO van PXR Media, is de transactie een logisch vervolg op de ontwikkeling van het bedrijf. ‘Deze overname markeert een belangrijke volgende stap in de groei en professionalisering van PXR Media. Met de versterkte aandeelhoudersstructuur kunnen we verder investeren in innovatie, onze mensen en duurzame groei, terwijl onze kernwaarden en strategie ongewijzigd blijven.’
Ook CFO Marc Pultrum benadrukt de continuïteit voor de organisatie en haar stakeholders. ‘Voor onze klanten, partners en medewerkers verandert er niets in de dagelijkse samenwerking’, zegt Pultrum. ‘Deze stap geeft ons juist de mogelijkheid om PXR klaar te stomen voor de toekomst en onze positie in de markt verder te versterken.’
NewPort Capital ondersteunt de overname als financiële partner en ziet kansen in de verdere ontwikkeling van het mediabedrijf. Volgens Peter van den Anker, partner bij NewPort Capital, heeft PXR Media de afgelopen jaren laten zien dat het waarde kan creëren binnen een veranderend medialandschap. ‘PXR Media heeft bewezen een enorme toegevoegde waarde te bieden aan de merken die het heeft opgebouwd, waarbij de transitie naar digital first centraal staat. Dat is een pad dat we in de toekomst willen blijven volgen en verder versterken.’
PXR is een onafhankelijk Nederlands mediabedrijf dat contentcreatie combineert met mediasales, technologie en events. Met de titels Voetbal International en VoetbalPrimeur heeft het bedrijf een sterke positie binnen het voetbalmedialandschap.
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Netflix slokt Warner Bros en HBO Max op in megadeal
- Paramount mengt zich in strijd om Warner Bros Discovery
- Podimo bereikt 300K betalende leden in Nederland
- [column] Als je kerstcommercial wordt teruggetrokken omdat je...
- Aandacht voor advertenties blijkt sterk platformafhankelijk
- [column] De mooiste tijd van het jaar?
Laatste Nieuws
- Management neemt PXR Media over19-12-2025
- Aandacht voor advertenties blijkt... 16-12-2025
- Paramount mengt zich in strijd om... 10-12-2025
- Podimo bereikt 300K betalende leden... 10-12-2025
- Netflix slokt Warner Bros en HBO Max... 05-12-2025
- Jong talent en Nederlandstalig valt... 05-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

