DTG van start met innovatief lead nurturing systeem
- B2b
- 1 jul 2016 @ 09:28
- Link
-
Redactie B2B
Redactie
MarketingTribune - Leadgenerator
- 1 jul 2016 @ 09:28
- Redactie B2B
Het opvolgen en binnenhalen van leads gaat bij DTG steeds sneller. Waar in het verleden sales leads pas na enkele dagen binnenkwamen, vindt dit nu realtime plaats. ‘De kwaliteit en dus ook de conversie van leads is aanzienlijk verbeterd,’ zegt Charles Zandbergen, manager marketing & sales operations bij DTG.
Met de Ternair Suite van 2bMore wordt van elke bezoeker op dtg.nl een ‘single customer view’ opgebouwd, bestaande uit onder meer zijn gegevens, historie en contacten. Om geïnteresseerde bezoekers vervolgens te converteren naar leads, vindt er lead scoring plaats op basis van downloads, deelname aan workshops en overige contactmomenten met DTG.
Minuten
Dagelijks worden op deze manier meer dan 250 leads vastgelegd. De prospects worden via Ternair Campaign automatisch doorgezet als ‘sales task’ naar het CRM-systeem van DTG. Omdat alle informatie over de prospect direct zichtbaar is voor sales, kan gericht worden ingespeeld op de unieke situatie van iedere lead. Bovendien heeft DTG door de automatisering van handmatig werk een aanmerkelijke kostenbesparing gerealiseerd. ‘Wij hebben voor de Ternair Suite gekozen omdat dit platform alle functionaliteit biedt om de klant- en prospectinteractie over alle kanalen te beheersen en te initiëren’, zegt Van Zandbergen.
Snellere time to market
Van Zandberg vervolg: ‘Resultaat is dat de time to market sterk is afgenomen – van dagen naar minuten – en dat de kwaliteit en dus ook de conversie van leads aanzienlijk is verbeterd. Daarnaast stelt Ternair ons ook in staat om over de gehele marketing- en salesfunnel de business impact verder te optimaliseren.’
Over 2bMore
2bMore helpt organisaties met grote klantdatabases met het verbeteren en versnellen van marketingprocessen door het leveren van expertise en softwareoplossingen. Het bedrijf is gespecialiseerd in het samenvoegen en snel toegankelijk maken van grote hoeveelheden klantgegevens voor outbound- en inboundmarketing. 2bMore werkt voor bedrijven zoals RAI Amsterdam, Springer, KLM, DTG, Vakmedianet en Admitter.
-
Redactie B2B
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/b2b/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 50, 202512-12-2025
- Marketingtransfers week 49, 202505-12-2025
- Sanne Hartman (Ovivio): 'Je kunt het... 01-12-2025
- Marketingtransfers week 48, 202528-11-2025
- Imke Walenberg nieuwe hoofdredacteur... 24-11-2025
- Marketingtransfers week 47, 202521-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

