Netflix breekt in op Kornuit-commercial

- Bureaus
- 19 jul 2019 @ 09:03
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - TelevisieReclame
- 19 jul 2019 @ 09:03
- Lucas Boon
In het reclameblok van NPO werd gisteravond een commercial van Kornuit verstoord door een andere commercial van Netflix. Seizoen 3 van 'La Casa de Papel' maakt namelijk zijn opwachting. Na navraag blijkt reclamebureau Fitzroy achter de stunt te zitten, dat naast Kornuit nu dus ook voor Netflix lijkt te werken.
El Professor, hoofdpersoon uit de populaire Netflix-serie, kwam op donderdagavond tussen 21 en 23 uur gedurende de reclameblokken van NPO1, 2 en 3 de aandacht opeisen. De commercial was te zien rondom de programma's Helden van het Maxima, Break Free en De Slimste Mens.
De Made of Moments-commercial van Kornuit duurt welgeteld acht seconden, waarna de La Casa de Papel-crew binnenvalt. Seizoen 3 van de gelijknamige Netflix-serie gaat namelijk vandaag in première. De commercial eindigt na een halve minuut weer met Kornuit. Of deze 'duo-commercial' na gisteren vaker op televisie wordt uitgezonden, is nog niet bekend.
Bekijk hieronder de primeur:
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Nieuwe campagne wil beeld van... 30-11-2023
- Wouter aan de Stegge in dienst bij... 30-11-2023
- Dominique Palombo sluit zich aan bij... 29-11-2023
- [talentprijs] Inzenden Gouden Zaag... 29-11-2023
- Achtmaal: nieuw bureau voor... 29-11-2023
- [branded content] Reclameveteranen... 29-11-2023
MarketingTribune Events
- 26jan 2024
Deadline inschrijven Shopping Awards
- 28mrt 2024
Shopping Awards Gala